Today's Deals
Help Guides
Download App
Fresh
Sugar Face Polish Exfoliator
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£46.40
£37.12 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
30g
Cheapest
£24.00
£80.00 per 100g
125g
Best Value
£46.40
£37.12 per 100g
Reviews
4.7
39 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fresh
10g
Fresh
Sugar Lip Polish Exfoliator
3
£18.00
£180.00 per 100g
240g
Fresh
Brown Sugar Body Polish
£28.80
£12.00 per 100g
125ml
Fresh
Sugar Strawberry Exfoliant Face Wash
6
£33.00
£26.40 per 100ml
50ml
Fresh
Sugar Strawberry Exfoliating Face Wash
5
£15.00
£30.00 per 100ml
300ml
Fresh
Body Lotion Sugar Lemon
8
£24.00
£8.00 per 100ml
4.3g
Fresh
Sugar Lip Treatment Bloom
128
£22.00
each
4.3g
Fresh
sugar lip treatment aurora
£17.60
each
4.3g
Fresh
Sugar Mint Rush Lip Treatment
5
£22.00
each
6g
Fresh
Sugar Hydrating Lip Balm Coconut
59
£18.00
each
4.3g
Fresh
Sugar Advanced Treatment Lip Balm
45
£24.00
each
Related Products
100ml
ManCave
Olivestone Face Scrub
3
£5.50
£5.50 per 100ml
75ml
Liz Earle
Gentle Face Exfoliator
£18.00
£24.00 per 100ml
15ml
Liz Earle
Gentle Face Exfoliator Tube
£6.00
£40.00 per 100ml
75ml
No7
Total Renewal Micro-Dermabrasion Face Exfoliator
700
£7.96
£10.61 per 100ml
e.l.f.
e. l.f. Cosmetics Lip Exfoliator Brown Sugar
£6.00
100ml
Soap & Glory
Scrub In The Fast Lane Facial
67
£8.99
£8.99 per 100ml
150ml
Neutrogena
Refreshingly Clear Daily Exfoliator Scrub Pink Grapefruit
786
£3.33
£2.22 per 100ml
75ml
Grown Alchemist
Polishing Exfoliator Bamboo + Pink Grapefruit
4
£40.00
£53.33 per 100ml
Sally Hansen
Miracle Gel Nail Polish Sugar Texture
£7.99
14.7ml
Sally Hansen
Miracle Gel Nail Polish Sugar Fix
30,533
£7.99
£54.35 per 100ml