Today's Deals
Help Guides
Download App
Muller
Frijj Fudge Brownie Milkshake
330ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.00
£0.30 per 100ml
VISIT
Asda
£1.30
£0.39 per 100ml
VISIT
Tesco
£1.50
£0.45 per 100ml
VISIT
Iceland
£1.70
£0.52 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Muller prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Highest
£2.00
£1.00
Sizes
Muller Frijj Fudge Brownie Milkshake
£2.50
330ml
Cheapest
£1.00
£0.30 per 100ml
Good to know
Nutritional
Source Of Protein and Source Of Calcium
Reviews
4.5
92 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Muller
330ml
Muller
Frijj Strawberry Flavour Milkshake
194
£1.00
£0.30 per 100ml
Related Products
330ml
Frijj
Cookie Dough Milkshake
75
£1.00
£0.30 per 100ml
330ml
Frijj
Muller Frijj Banana Milkshake
44
£1.00
£0.30 per 100ml
330ml
Frijj
Chocolate Flavour Milkshake
191
£1.00
£0.30 per 100ml
Iceland
Muller FRijj Brookies & Cream Milkshake
£1.50
750ml
Shaken Udder
White Chocolate Milkshake
13
£2.00
£0.27 per 100ml
330ml
Shaken Udder
Chocolush Chocolate Milkshake
323
£1.70
£0.52 per 100ml
200ml
Happy Monkey
Milkshake Strawberry
15
£0.98
£0.16 per 100ml
300ml
Yazoo
Inspirations Caramel Blondie Milkshake
34
£0.65
£0.22 per 100ml
1l
Yazoo
Chocolate Milkshake Bottle
124
£1.60
£0.16 per 100ml
1l
Yazoo
Banana Milkshake Bottle
29
£1.60
£0.16 per 100ml
Related Searches
Muller
Milkshakes
Chocolate Drinks