Today's Deals
Help Guides
Download App
Frood
Bella Bolognese Blend
80g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£3.75 per 100g
£2 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£3.00
Highest
£4.25
£3.00
Good to know
Nutritional
High Fibre and A Source Of Protein
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Frood
110g
Frood
Golden Curry Blend
£3.00
£2.73 per 100g
75g
Frood
Mexi Fiesta Blend
£3.00
£4.00 per 100g
90g
Frood
Swedish Meatball Blend
£3.00
£3.33 per 100g
Related Products
Fairy
Bella Each
£2.45
Mary Meyer
Bella Bunny Rattle
£11.91
Bic
Soleil Bella Razor
£2.79
£0.93 each
Iceland
Bella Apertini Limoncello Spritz
£1.75
Bella + Duke
Bella & Duke Venison Bites
£6.95
150ml
Insignia
Womens Body Spray Bella Rouge
£1.00
£0.67 per 100ml
Bella + Duke
Bella & Duke Goat Strips
£6.95
660g
Loyd Grossman
Bolognese Pasta Sauce
£3.25
£0.49 per 100g
360g
Charlie Bigham's
Spaghetti Bolognese
£6.50
£1.81 per 100g
Morphe
Soulmatte Filling Gel Lip Liner Bella
£8.00