Today's Deals
Help Guides
Download App
Frood
Swedish Meatball Blend
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£3.33 per 100g
£2 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£3.00
Highest
£4.25
£3.00
Good to know
Nutritional
High Fibre and A Source Of Protein
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Frood
75g
Frood
Mexi Fiesta Blend
£3.00
£4.00 per 100g
80g
Frood
Bella Bolognese Blend
£3.00
£3.75 per 100g
Related Products
433g
Co-op
Meatball Marinara
£5.85
£1.35 per 100g
Tesco
Meatball Marinara
£3.00
300g
Quorn
Vegetarian Swedish Style Balls
£1.50
£0.50 per 100g
1kg
Smorgasbord
Swedish Meatballs
£6.00
£0.60 per 100g
70cl
Absolut
Blue Original Swedish Vodka Bottle
£18.50
£2.64 per 100ml
BRANDED
Protein Meatball Pasta
£2.99
Homepride
Meatball Cooking Sauce
£2.65
Craft Pizza
Pinsa Meatball Marinara
£3.50
Zizzi
Spaghetti Meatball Arrabbiata
£3.25
SPECIALLY SELECTED DINE IN
Meatball Al Forno
£3.69