Today's Deals
Help Guides
Download App
Fudco
Soya Chunks
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£0.83 per 100g
£1 NECTAR
VISIT
Ebay
£8.50
£5.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Fudco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£11.95
£1.25
Good to know
Premium quality
Suitable for vegetarians
Made in India
Reviews
4.9
11 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
250g
East End
Soya Chunks
1
£1.20
£0.48 per 100g
160g
The Vegetarian Butcher|The Vegetarian Butcher
The Vegetarian Butcher What The Cluck Vegan Chicken Chunks
67
£3.15
£1.97 per 100g
125g
Alpro
Creamy Caramel Dairy Free Vegan Soya Dessert
73
£1.85
£0.37 per 100g
220g
The Bury Black Pudding Company
Vegetarian & Vegan Black Pudding Roll
82
£1.75
£0.80 per 100g
304g
Richmond
Vegan & Vegetarian Meat Free Frozen Sausages
136
£2.20
£0.09 per 100g
125g
Alpro
Velvet Vanilla Soya Dessert
130
£1.85
£0.37 per 100g
125g
Alpro
Dairy Free Soya Chocolate
146
£1.85
£0.37 per 100g
450g
Linda McCartney's
Family Value Pack 10 Vegetarian Sausages
16
£3.00
£0.67 per 100g
270g
Linda McCartney
Linda McCartney's Frozen Vegan Sausages
138
£2.48
£0.15 per 100g
270g
Linda McCartney's
6 Vegan Lincolnshire Sausages
36
£2.50
£0.15 per 100g
Related Searches
Fudco
Soya Minces