Today's Deals
Help Guides
Download App
Garnier
Method for Curls Flexi-Hold Gel
370ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£5.00
£1.35 per 100ml
VISIT
Amazon
£5.00
£1.35 per 100ml
VISIT
Superdrug
£9.99
£2.70 per 100ml
VISIT
Boots
£10.00
£2.70 per 100ml
VISIT
Tesco
£10.00
£2.70 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£10.00
£2.70 per 100ml
VISIT
Ebay
£10.30
£2.78 per 100ml
VISIT
see 3 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Garnier prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.00
Highest
£5.55
£5.00
Reviews
4.4
266 reviews from 7 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Garnier
200ml
Garnier
Method For Curls Conditioner
116
£3.99
£2.00 per 100ml
260ml
Garnier
Method For Curls Air Dry Cream
116
£4.99
£1.92 per 100ml
150ml
Garnier
Method For Curls Spray
169
£4.99
£3.33 per 100ml
370ml
Garnier
Method for Curls Mask
440
£4.99
£1.35 per 100ml
Garnier
Method For Curls Pre-Shampoo
169
£6.71
200ml
Garnier
Method For Curls Shampoo
287
£4.00
£2.00 per 100ml
40ml
Garnier
Vitamin C Daily UV Invisible Brightening Fluid SPF50+ Prevents & Corrects Damage
507
£7.35
£18.38 per 100ml
40ml
Garnier
Ambre Solaire Super UV Vitamin C Anti Dark Spots Fluid SPF50
215
£8.59
£21.48 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Kiwi Mask
142
£4.49
£1.12 per 100ml
Garnier
Nutrisse Light Ash Blonde Hair Dye 9.13
2,896
£6.79
Related Products
200ml
Umberto Giannini
Soft Natural Curls Moisturising Styling Balm200 ml
£10.95
£5.48 per 100ml
50ml
VO5
Mega Hold Styling Gel
64
£1.49
£2.98 per 100ml
473ml
The Doux
C.r.e.a.m Twist And Curl Cream
184
£10.66
£2.25 per 100ml
95ml
Aussie
Curls Base Hair Treatments
1
£11.97
£12.60 per 100ml
200ml
VO5
Extreme Mega Hold 24-hour Control Styling Gel
434
£4.00
£2.00 per 100ml
250ml
Matrix
A Curl Can Dream Light Hold Defining Gel For Curls & Coils
£18.32
£7.33 per 100ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Refresh Spray Curl Reviving Spray
224
£8.95
475ml
Umberto Giannini
Banana Jelly Anti-Frizz Strong Hold Styling Gel
3
£10.85
£2.28 per 100ml
12ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Wand
£10.95
£91.25 per 100ml
300ml
Boucleme
Super Hold Styler
£22.00
£7.33 per 100ml
Related Searches
Garnier