Today's Deals
Help Guides
Download App
Garnier
Ultimate Blends Avocado Hair Curl Remedy Mask
340ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.50
£1.03 per 100ml
VISIT
Amazon
£6.99
£2.06 per 100ml
VISIT
Tesco
£7.00
£2.06 per 100ml
VISIT
Ebay
£8.20
£2.41 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
162 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Garnier
250ml
Garnier
Ultimate Blends Avocado Conditioner
1,360
£2.75
£1.10 per 100ml
340ml
Garnier
Ultimate Blends Coconut Oil & Cocoa Butter Hair Remedy Mask
371
£3.35
£0.99 per 100ml
340ml
Garnier
Ultimate Blends Honey Treasures Reconstructing Hair Remedy Mask
518
£3.34
£0.98 per 100ml
340ml
Garnier
Ultimate Blends Rice Water Hair Remedy Mask
851
£3.50
£1.03 per 100ml
340ml
Garnier
Ultimate Blends Soothing Oat Hair Remedy Mask
194
£3.35
£0.99 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Coconut Oil 3-in-1 Frizzy Hair Mask Treatment
2,789
£4.49
£1.12 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Banana 3-in-1 Hair Mask Treatment
2,336
£4.49
£1.12 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Glowing Lengths Pineapple & Amla Hair Food 3-in-1 Mask
734
£4.49
£1.12 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Papaya 3-in-1 Damaged Hair Mask Treatment
2,337
£4.49
£1.12 per 100ml
390ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Banana 3-in-1 Dry Vegan Hair Mask
1,167
£6.50
£1.67 per 100ml
Related Products
355ml
Cantu
Hydrating Curl Activator Cream with Avocado Oil & Shea Butter
49
£7.98
£2.25 per 100ml
180ml
Cantu
Shea Butter Tea Tree & Jojoba Hair Scalp Oil
15
£7.99
£4.44 per 100ml
250ml
Monday Haircare
Hair Mask Curl Restore
26
£1.25
£0.50 per 100ml
340g
Cantu
Shea Butter Coconut Curling Cream for Natural Hair
2,304
£4.99
£1.47 per 100g
Superdrug
Hair Wrap Mask Avocado
1
£3.00
355ml
Cantu
Shea Butter Comeback Curl Next Day Revitalizer for Natural
1
£6.00
£1.69 per 100ml
300ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Creme
13
£10.95
£3.65 per 100ml
237ml
Cantu
Shea Butter Coconut Oil Shine & Hold Mist for Natural Hair
111
£7.50
£3.16 per 100ml
355ml
Cantu
Shea Butter Moisturising Curl Activator Cream for Natural
321
£7.34
£2.07 per 100ml
709g
Cantu
Shea Butter Natural Coconut Curling Cream
110
£11.81
£1.67 per 100g
Related Searches
Garnier