Today's Deals
Help Guides
Download App
Ghost
Sweetheart Eau de Toilette
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£20.63
£27.50
VISIT
Superdrug
£20.63
£27.50
VISIT
Ebay
£36.99
£45.84
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£19.53
Usually
£45.84
£20.63
Sizes
Ghost Sweetheart Eau de Toilette
£20.63
30ml
Cheapest
£18.99
£63.30 per 100ml
50ml
£30.00
£60.00 per 100ml
Supermarket Alternatives
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Asda
Cherry Blossom & Peony Air Freshener 250ml
£2.11
£0.84 per 100ml
Sainsbury's
Scented Room Spray Seaside Walk
£6.00
Tesco
Spring Fresh Air Freshener Spray 300ml
£1.00
£0.33 per 100ml
Good to know
Fresh notes of sweet lemon, pineapple and spearmint
Dreamy haze of white flowers
Sensual and woody notes in the base
Modern oriental floral fragrance
Touches the spirit of today's young romantic woman
see more
Reviews
4.5
22 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ghost
Ghost
The Fragrance Eau De Toilette Spray for Her
7
£14.00
£46.67 per 100ml
Ghost
Sweetheart Forever EDT
£19.99
£66.63 per 100ml
Ghost
Purity EDT
8
£14.99
Ghost
The Fragrance Eau De Toilette Spray
129
£21.95
£43.90 per 100ml
Ghost
Sweetheart Always Eau De Parfum
4
£14.00
£46.67 per 100ml
Ghost
Sweetheart Forever EDP
26
£29.95
£59.90 per 100ml
Ghost
Deep Night EDT
151
£18.99
£63.30 per 100ml
Ghost
Sweetheart Always Eau de Parfum
4
£22.00
£44.00 per 100ml
Ghost
Deep Night Eau De Toilette
151
£45.00
£50.00 per 100ml
Ghost
Purity EDT
4
£19.99
£19.99 per 100ml
Related Products
Jimmy Choo
EDT
1
£22.70
£56.75 per 100ml
Calvin Klein
Ckin2U Her EDT
£14.99
£29.98 per 100ml
Cacharel
Noa Eau de Toilette Spray
43
£14.85
£49.50 per 100ml
Dolce & Gabbana
Light Blue EDT
171
£39.99
£79.98 per 100ml
Yardley
English Jasmine Eau De Toilette
29
£12.47
£9.98 per 100ml
Gucci
Flora Gorgeous Jasmine For Her Eau De Parfum
2,058
£42.78
£142.60 per 100ml
Burberry
Her Eau de Parfum for Women
2,706
£50.09
£166.97 per 100ml
Cacharel
Noa Eau De Toilette Spray
121
£26.25
£26.25 per 100ml
Chloe
Eau de Parfum for Her
1,543
£39.99
Sarah Jessica Parker
Nyc Edp
£4.99
£16.63 per 100ml
Related Searches
Ghost
Perfumes
Gift Sets
Sprays
Gifts