Today's Deals
Help Guides
Download App
Ginsters
2 x Original Cornish Pasties
360g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.00
£0.83 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.00
£0.83 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
130g
£1.65
£1.27 per 100g
227g
Cheapest
£1.50
£0.66 per 100g
360g
£3.00
£0.83 per 100g
4 x 520g
Best Value
£3.98
£0.19 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ginsters
200g
Ginsters
2 x Sausage Rolls
£2.25
£0.56 per 100g
272g
Ginsters
Chicken & Mushroom Slices
£2.95
£1.08 per 100g
180g
Ginsters
Cornish Cheddar & Onion Pasty
£1.50
£0.83 per 100g
272g
Ginsters
Peppered Steak Slice
£2.95
£0.54 per 100g
170g
Ginsters
Peppered Steak Slice
£1.50
£0.88 per 100g
180g
Ginsters
Vegan Moroccan Vegetable Pasty
£2.25
£1.25 per 100g
420g
Ginsters
4 Steak Slices
£4.60
£1.10 per 100g
170g
Ginsters
Cheddar & Cheese Onion
£1.50
£0.88 per 100g
170g
Ginsters
Creamy Garlic Mushroom Slice
£2.24
£1.32 per 100g
180g
Ginsters
Vegan Bombay Potato & Spinach Pasty
£2.25
£1.25 per 100g
Related Products
Waitrose Ltd
Waitrose 2 Cornish Pasties
£3.00
Sainsbury's
Cornish Pasties
£3.00
ASDA
4 Cornish Pasties
£2.94
520g
Tesco
4 Cornish Pasties
£3.00
£0.58 per 100g
360g
Iceland
2 Beef & Vegetable Pasties
£2.30
£0.64 per 100g
500ml
Healeys
Cornish Rattler Original Cider
£2.50
£0.50 per 100ml
Holland's
2 Beef & Veg Pasties
£2.25
330ml
RATTLER
Original Cornish Cyder
£13.25
£0.50 per 100ml
225g
Cornish Sea Salt Co
Cornish Sea Salt Original
£2.25
£1.00 per 100g
170g
Birds Eye
2 x Original Chicken Breast Steaks
£3.00
£1.76 per 100g
Related Searches
Ginsters