Today's Deals
Help Guides
Download App
Ginsters
HEINZ BEANZ & CHEESE SLICE
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.50
£0.88 per 100g
VISIT
Asda
£2.24
£1.32 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.25
£1.32 per 100g
£1.50 NECTAR
VISIT
Tesco
£2.25
£1.32 per 100g
£1.50 CLUBCARD
VISIT
Co-op
£2.90
£1.71 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
3.9
41 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ginsters
100g
Ginsters
BUTTER CHICKEN POCKET
26
£1.50
£1.50 per 100g
100g
Ginsters
FRANKS RED HOT BUFFALO CHICKEN POCKET
3
£1.50
£1.50 per 100g
170g
Ginsters
Chicken Tikka Slice
41
£1.50
£0.88 per 100g
272g
Ginsters
Peppered Steak Slice
14
£2.95
£0.54 per 100g
170g
Ginsters
Peppered Steak Slice
110
£1.50
£0.88 per 100g
170g
Ginsters
Cheddar & Cheese Onion
34
£1.50
£0.88 per 100g
170g
Ginsters
BBQ Hunters Chicken Slice
26
£1.50
£0.88 per 100g
130g
Ginsters
Tomato Basil Mozzarella Pastry Toastie
38
£2.50
£1.92 per 100g
170g
Ginsters
Creamy Garlic Mushroom Slice
44
£2.24
£1.32 per 100g
130g
Ginsters
BBQ Pulled Pork & Cheddar Pastry Toastie
3
£2.50
£1.92 per 100g
Related Products
530g
Morrisons
Takeaway Limited Edition Cheese Burger Pizza
£5.00
£0.94 per 100g
390g
Heinz
Baked Beans Tikka
15
£1.40
£0.36 per 100g
Smeg
Emerald Green Kettle Matte Limited Edition
£178.40
Jacob's
Mini Cheddars Nacho Cheese Flavour Limited Edition
£2.00
150g
Boursin
Hot Honey & Roasted Garlic Flavoured Cheese Limited Edition
£2.95
£1.97 per 100g
375g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Truffle Mac & Cheese Limited Edition Taste the Difference
21
£4.85
£1.29 per 100g
400g
Sainsbury's
Butternut & Goats Cheese Lasagne Limited Edition Taste the Difference
17
£4.85
£1.21 per 100g
CARLOS
Limited Edition Takeaway Bacon Cheese Burger Pizza with a Cheese Stuffed Crust
£2.89
140g
Pukka
Cheese & Pickle Slice
3
£1.00
£0.71 per 100g
165g
Philadelphia
Mexican Style Soft Cheese
10
£1.76
£1.07 per 100g
Related Searches
Ginsters