Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Truffle Mac & Cheese Limited Edition Taste the Difference
375g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.85
£1.29 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Asda
Macaroni Cheese
£2.20
Iceland
Macaroni Cheese Pasta 400g
£1.15
£0.29 per 100g
Waitrose
Waitrose Italian Macaroni Cheese for 1
£4.20
Tesco
Macaroni Cheese 400g
£2.00
£0.50 per 100g
Morrisons
Macaroni Cheese
£2.00
Sainsbury's
Tomato & Mozzarella Pasta Bake Ready Meal For 1
£3.75
see more
Good to know
Pasta with extra mature Cheddar cheese sauce
Vintage Cheddar cheese and white truffle infused sunflower oil
Topped with black truffle ciabatta crumbs
Creamy Vintage Cheddar & white truffle sauce
Truffled ciabatta crumbs
see more
Reviews
4.6
21 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
125g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Truffle Burrata Cheese Taste the Difference
£3.20
£2.56 per 100g
280g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Goats Cheese & Caramelised Onion Quiches Limited Edition Taste the Difference
19
£4.50
£0.80 per 100g
170g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Roasted Garlic Aioli Limited Edition Taste the Difference
125
£3.25
£1.91 per 100g
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Winter Berry Crumble Taste the Difference Limited Edition
29
£5.00
£1.00 per 100g
100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Tomato & Mozzarella Pastries Limited Edition Taste the Difference
15
£3.75
£3.75 per 100g
144g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sweet Potato Falafels Limited Edition Taste the Difference
32
£3.75
£2.60 per 100g
250ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Hot Honey Dressing Limited Edition Taste the Difference
8
£2.40
£0.96 per 100ml
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Lemon & Mascarpone Cheesecake Taste the Difference Limited Edition
£5.50
£1.10 per 100g
130g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Feta & Honey Filo Straws Limited Edition Taste the Difference
17
£3.75
£2.88 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Banana Blonde Sponge Pudding Taste the Difference Limited Edition
12
£5.00
£1.25 per 100g
Related Products
400g
Sainsbury's
Butternut & Goats Cheese Lasagne Limited Edition Taste the Difference
17
£4.85
£1.21 per 100g
250ml
Taste the Difference|Sainsbury's
Sainsbury's Ultimate Chicken Shop Sauce Limited Edition Taste the Difference
£2.00
£0.80 per 100ml
400g
Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
28
£3.30
£0.83 per 100g
70cl
Sainsbury's
Blackberry & Corsican Clementine Gin Taste the Difference Limited Edition
£21.50
£3.07 per 100ml
2.4kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Extra Large Macaroni Cheese Taste the Difference
£17.50
£0.73 per 100g
1.25kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Extra Large Cauliflower Cheese Taste the Difference
£8.00
£0.64 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Lobster Macaroni Cheese for 4 Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
700g
Sainsbury's
Marry Me Chicken with Tortiglioni Pasta Taste the Difference Limited Edition
£7.75
£1.11 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
Sainsbury's
Black Truffle & Grana Padano Ravioli Taste the Difference
29
£2.60
Related Searches
Macaronis
Macaroni Cheeses
Ready Meals