Today's Deals
Help Guides
Download App
Ginsters
Sausage Roll
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
£1.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
100g
£1.50
£1.50 per 100g
130g
Best Value
Cheapest
£1.00
£0.77 per 100g
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Made with 100% British pork
No artificial ingredients added
Ready to eat cold
Better warmed up in an oven or air fryer
Suitable for home freezing
Sustainably sourced palm oil used
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ginsters
130g
Ginsters
Bbq Pork Sausage Roll
£1.50
£1.15 per 100g
220g
Ginsters
4 Sausage Rolls
6
£2.25
£1.02 per 100g
200g
Ginsters
2 x Sausage Rolls
£2.25
£0.56 per 100g
180g
Ginsters
Spicy Sausage & Red Pepper Pasty
20
£1.50
£0.83 per 100g
Ginsters
All Day Breakfast Roll
13
£1.50
170g
Ginsters
BBQ Hunters Chicken Slice
26
£1.50
£0.88 per 100g
170g
Ginsters
HEINZ BEANZ & CHEESE SLICE
41
£1.50
£0.88 per 100g
Ginsters
SRIRACHA CHICKEN POCKET
6
£1.15
100g
Ginsters
Chinese Salt & Pepper Chicken Pocket
11
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Ginsters
BUTTER CHICKEN POCKET
26
£1.50
£1.50 per 100g
Related Products
100g
Wall's
Large Sausage Roll
2
£1.30
£1.30 per 100g
130g
Pukka
Jumbo Pork Sausage Roll
25
£1.50
£1.15 per 100g
90g
Sainsbury's
Sausage Roll
16
£1.35
£1.50 per 100g
130g
Wall's
Jumbo Pork Sausage Roll
32
£0.85
£0.65 per 100g
160g
Peter's
Pork Sausage Roll
46
£1.25
£0.78 per 100g
145g
Sainsbury's
Jumbo Sausage Roll
12
£1.25
£0.86 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Sausage Roll
26
£1.70
130g
Pukka
Vegan Sausage Roll
28
£1.50
£1.15 per 100g
110g
Sainsbury's
Free From Sausage Roll
£2.30
£2.09 per 100g
120g
Wall's
High Protein Sausage Roll
33
£1.50
£1.25 per 100g
Related Searches
Ginsters