Today's Deals
Help Guides
Download App
Giorgio Armani
Si Eau De Parfum Intense
30ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£59.99
£199.97 per 100ml
VISIT
Boots
£77.00
£256.67 per 100ml
VISIT
Superdrug
£77.00
£256.67 per 100ml
VISIT
Ebay
£120.49
£401.63 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
30ml
£59.99
£199.97 per 100ml
50ml
Best Value
Cheapest
£13.99
£27.98 per 100ml
Good to know
Discover the NEW S Eau de Parfum Intense
True to the iconic signature of S, a sensual feminine fragrance which blends fresh blackcurrant nectar with a floral rose heart
Empowered by the contrast of sweet vanilla and smoky black tea for a new deeper intensity
Encapsulated in a stylish new bottle adorned by the golden S logo, embossed in the glass
Blackcurrant nectar brings naturalness to the fragrance, and an addictive fruit nectar effect
Rose damascena absolute reveals the rose's richest, most appealing facets, creating the fragrance's dense, suave effect
Davana essential oil notes add to S Eau de Parfum's intense floral sensuality
Sensual trail of overdosed bourbon vanilla infusion from Madagascar
Hint of black tea, sustainably sourced in India has smoky and herbaceous accents
Formulated with a vegetal-based alcohol, sourced in France
see more
Reviews
4.8
190 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Giorgio Armani
100ml
Giorgio Armani
Si Passione Intense Eau De Parfum
256
£117.95
£117.95 per 100ml
100ml
Giorgio Armani
Si Passione Intense Eau De Parfum Refill
248
£101.94
£101.94 per 100ml
50ml
Giorgio Armani
Si Eau De Parfum Giftset
£113.00
£226.00 per 100ml
100ml
Giorgio Armani
Si Edp Refill Br >
£82.94
£82.94 per 100ml
10ml
Giorgio Armani
Si Eau De Parfum Refillable
£26.00
£260.00 per 100ml
100ml
Giorgio Armani
Si Passione Red Musk Eau De Parfum
197
£99.23
£99.23 per 100ml
30ml, 10ml
Giorgio Armani
Si Eau De Parfum & Holiday Gift Set
£81.00
£270.00 per 100ml
90ml
Giorgio Armani
My Way Eau de Parfum Intense Refillable
1,379
£18.79
£20.88 per 100ml
100ml
Giorgio Armani
Si Passione Red Bloom Eau De Parfum
£110.00
£110.00 per 100ml
50ml
Giorgio Armani
Si Parfum
109
£79.95
£159.90 per 100ml
Related Products
Armani
Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum
204
£152.00
50ml
Armani
Giorgio Armani Si Passione Intense Edp
256
£82.97
£165.94 per 100ml
Armani
Giorgio Armani Si Passione Eau de Parfum
6,179
£73.00
Armani Beauty
Giorgio Armani Si Passione Eau de Parfum
6,179
£54.75
50ml
Hugo Boss
BOSS Alive Intense Eau de Parfum
196
£34.99
£69.98 per 100ml
100ml
Marc Jacobs
Perfect Intense Eau de Parfum
1,440
£57.19
£57.19 per 100ml
100ml
Hermes
Terre D'hermes Eau De Parfum Intense
3
£79.21
£79.21 per 100ml
50ml
Marc Jacobs
Perfect Intense Eau de
1,440
£41.99
£83.98 per 100ml
Armani
Giorgio Armani Si Eau de Parfum
2,543
£54.75
50ml
Burberry
Her Intense Eau De Parfum
897
£59.90
£119.80 per 100ml
Related Searches
Giorgio Armani
Perfumes
Gift Sets