Today's Deals
Help Guides
Download App
Good Grain
Bakery Activated Charcoal Loaf
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Good Boy
Home Faves Grain Free Beef Stew Dog Food
395g
VIEW
Good Boy
Home Faves Grain Free Chicken Casserole Dog Food
395g
VIEW
Good Boy
Home Faves Grain Free Meaty Hotpot Dog Food
395g
VIEW
Forthglade
Grain Free Cold Press Dry Adult Dog Food Turkey
6kg
VIEW
Today's Price
See how Good Grain prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£5.30
Highest
£28.05
£0.00
Supermarket Alternatives
Morrisons
Free From Seeded Sliced Loaf
£1.90
Waitrose
Waitrose Free From Sliced Mixed Seed Loaf
£3.20
Tesco
Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g
£1.75
£0.22 per 100g
Asda
Free From by Brown Sliced Loaf 535g
£1.90
£0.36 per 100g
Sainsbury's
Kalamata Olive Bloomer Bread Taste the Difference 400g
£2.10
£0.53 per 100g
see more
Reviews
3.4
86 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"Very recently each week the bread has such massive holes in the middle"
"This is in my top 3 now but when its toasted its really really good"
"This is my favourite gluten free bread"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Good Grain
Breads