Today's Deals
Help Guides
Download App
Grenade
Caramel Chaos Caramel Flavour
60g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.90
£4.83 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.3
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Grenade
60g
Grenade
Carb Killa High Protein Bar Caramel Chaos
1
£2.70
£4.50 per 100g
60g
Grenade
Chocolate Chip Cookie Dough Protein Bar
1
£5.00
£2.08 per 100g
60g
Grenade
White Chocolate Cookie Flavour
3
£2.90
£4.83 per 100g
60g
Grenade
Carb Killa High Protein Low Sugar Bar White Chocolate Cookie
1
£0.71
£1.18 per 100g
60g
Grenade
Chocolate Chip Cookie Dough Flavour Protein Bar
4
£2.90
£4.83 per 100g
35g
Grenade
Chocolate Chip Cookie Dough Protein Bar
£2.15
£6.14 per 100g
60g
Grenade
White Chocolate Cookie Protein Bars
1
£8.80
£3.67 per 100g
60g
Grenade
Carb Killa High Protein Bar Chocolate Chip Cookie Dough
2
£1.80
£3.00 per 100g
60g
Grenade
Carb Killa Chocolate Chip Salted Caramel Protein Bar
19
£1.80
£3.00 per 100g
60g
Grenade
Chocolate Chip Salted Caramel Protein Bar
1
£8.50
£3.54 per 100g
Related Products
35ml
Dr. Oetker
Caramel Flavouring
6
£1.65
£4.71 per 100ml
NYCoffee
Latte Caramel Flavour
3
£2.00
97g
Munchies
Fudgey Salted Caramel Flavour
£1.25
£1.29 per 100g
90g
Flipz
Salted Caramel Pretzels
32
£1.75
£1.94 per 100g
260ml
Starbucks
Signature Caramel Flavour Iced Coffee Concentrated
158
£3.99
£1.53 per 100ml
BROOKLEA
Caramel Flavour Protein Pudding
£0.89
Brew York
Salted Caramel Flavour Stout
£2.93
100g
Sainsbury's
Salted Caramel Flavour Drizzle
£2.00
£2.00 per 100g
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Caramel
52
£2.25
£2.03 per 100g
140g
ASDA
Caramel Flavour Rice Cakes
124
£1.33
£0.95 per 100g
Related Searches
Grenade