Today's Deals
Help Guides
Download App
Munchies
Fudgey Salted Caramel Flavour
97g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.97
£2.03 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.00
£2.06 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.00
£2.06 per 100g
£1 NECTAR
VISIT
Co-op
£2.40
£2.47 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
"These are lovely little chocolates"
"These Munchies are a fantastic snack option"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Munchies
Munchies
Chocolate
£2.78
104g
Munchies
Milk Chocolate & Caramel Sharing Pouch
£1.75
£1.68 per 100g
Munchies
Vanilla Cheesecake Flavour Chocolate Sharing Bag
£3.00
Related Products
125g
Tesco
Salted Caramel Fudge
£1.40
£1.12 per 100g
150g
Morrisons The Best
Salted Caramel Fudge
£2.00
£1.33 per 100g
125g
Sainsbury's
Salted Caramel Fudge
£1.40
£1.12 per 100g
DOMINION
Salted Caramel Fudge
£1.25
90g
Tesco
Mini Salted Caramel Flavour Chocolate Pretzels Biscuits Pouch
£1.50
£1.67 per 100g
Poppets
SALTED CARAMEL POUCH
£1.25
90g
Flipz
Salted Caramel Pretzels
£1.75
£1.94 per 100g
158g
Maltesers
Milk Chocolate & Honeycomb Sharing Pouch Bag
£2.50
£1.58 per 100g
325g
Askeys
Treat Salted Caramel
£1.75
£0.54 per 100g
92g
Aero
Bubbles Caramel Flavour Chocolate Sharing Bag
£1.97
£2.14 per 100g
Related Searches
Munchies