Today's Deals
Help Guides
Download App
Haagen-Dazs
Salted Caramel Ice Cream Stick Bars
80ml
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Co-op
£4.75
£1.98 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Haagen-Dazs prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.50
Usually
£4.75
£4.75
Supermarket Alternatives
Tesco
Chocolate & Caramel Ice Creams 110ml
£2.25
£0.68 per 100ml
Morrisons
Milk Choc Ices 70ml, 560ml
£1.60
£0.29 per 100ml
Iceland
3 Majestics Billionaire
£2.65
Asda
Milk Chocolate Coated Ice Creams 110ml, 330ml
£2.16
£0.65 per 100ml
Sainsbury's
Fruit Juice Ice Cream Splits 73ml
£1.50
£0.34 per 100ml
see more
Good to know
#6 in Salted Caramel Ice Creams
Salted caramel ice cream
Caramel sauce
Milk-chocolate coating with caramel pieces
No Colours or Artificial Flavours
Gluten-free
Suitable for vegetarians
Kosher
see more
Reviews
3.8
172 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Haagen-Dazs
460ml
Haagen-Dazs
Salted Caramel Ice Cream
172
£3.94
£0.86 per 100ml
80ml
3
Haagen-Dazs
Chunky Salted Caramel Ice Cream Sticks
90
£2.75
£1.15 per 100ml
95ml
4
Haagen-Dazs
Caramel Collection Mini Cups Ice Cream
210
£1.35
£0.36 per 100ml
400g
Haagen-Dazs
Lotus Biscoff Biscuit Ice Cream
83
£3.95
£0.99 per 100g
80ml
3
Haagen-Dazs
Cracking Macadamia Nut Brittle Ice Cream Bars
£4.20
£1.75 per 100ml
80ml
3
Haagen-Dazs
Haagen Dazs 3 Crunchy Cookies & Cream Ice Cream Sticks
174
£2.75
£1.15 per 100ml
204g
3
Haagen-Dazs
3 x Creamy Strawberry Ice Cream Sticks
59
£4.20
£0.69 per 100g
460ml
Haagen-Dazs
Strawberry & Cream Ice Cream
22
£3.94
£0.86 per 100ml
460ml
Haagen-Dazs
Cookies & Cream Ice Cream
142
£3.94
£0.86 per 100ml
460ml
Haagen-Dazs
Pralines & Cream Ice Cream
137
£3.95
£0.86 per 100ml
Related Products
90ml
3
Nuii
Salted Caramel & Australian Macadamia Ice Cream Stick
190
£2.50
£0.93 per 100ml
650ml
Viennetta
Salted Caramel Ice Cream Dessert
1
£1.75
£0.27 per 100ml
100ml
3
Magnum
Salted Caramel Ice Cream Sticks
587
£2.00
£0.67 per 100ml
43.1ml
4
Twix
Chocolate Caramel Ice Cream
12
£1.44
£0.84 per 100ml
51ml
4
Sainsbury's
Caramel Ice Cream Bars
£2.25
£1.10 per 100ml
Morrisons
Salted Caramel Ice Cream
9
£2.75
SPECIALLY SELECTED
Salted Caramel Ice Cream
£2.69
GIANNI'S
Salted Caramel Ice Cream
£2.45
472ml
GIANNI'S
Salted Caramel Ice Cream
£2.29
£0.49 per 100ml
40g
4
Mars
Chocolate Caramel Ice Cream Bars
42
£2.25
£1.41 per 100g
Related Searches
Haagen-Dazs
Ice Creams
Ice Lollies
Ice Cream Sticks
Ice Cream Bars