Today's Deals
Help Guides
Download App
Haakaa
Gen 3 Silicone Breast Pump and Baby Bottle Top combo Grey
160ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£43.99
£27.49 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Haakaa
160ml
Haakaa
Gen 3 Silicone Breast Pump and Baby Bottle Top combo Peach
£43.99
£27.49 per 100ml
Haakaa
Gen 1 & Shell Silicone Breast Pump Combo
£30.99
Haakaa
Gen 1 Silicone Breast Pump & Cap Set Grey
£22.99
100ml
Haakaa
Gen 1 Silicone Breast Pump
£15.98
£15.98 per 100ml
150ml
Haakaa
Gen 2 Silicone Breast Pump
£21.99
£14.66 per 100ml
100ml
Haakaa
Gen 2 Silicone Breast Pump Suction Base & Cap set Grey
£24.99
£24.99 per 100ml
120ml
Haakaa
Gen 3 Glass Baby Bottle (0m+) Grey
£26.99
£22.49 per 100ml
Haakaa
Gen 1 Silicone Breast Pump & Cap Set -Lavender
£22.99
100ml
Haakaa
Gen 2 Silicone Breast Pump with Suction Base
£18.99
£18.99 per 100ml
Haakaa
Gen 2 Plus Silicone Manual Breast Pump + SpillGUARD Insert
£20.99
Related Products
Nuby
Silicone Breast Pump
£12.99
Elvie
Curve Silicone Breast Pump
£18.99
MAM
Manual Breast Pump
£27.98
24mm
The Midwife Mumma
Silicone Breast Pump Flange
£35.00
Munchkin
Silicone Breast Pump
£11.96
Tommee Tippee
Silicone BreastPump
£12.50
MAM
Move Wearable Double Breast Pump
£149.00
Tommee Tippee
Made for Me Single Electric Breast Pump Baby Bottle
£49.95
Tommee Tippee
Closer To Nature Manual Breast Pump
£20.99
Polar Gear
Unicorn Bag and Bottle Combo
£8.00