Today's Deals
Help Guides
Download App
Haakaa
Gen 3 Glass Baby Bottle (0m+) Grey
120ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£26.99
£22.49 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Haakaa
160ml
Haakaa
Gen 3 Silicone Breast Pump and Baby Bottle Top combo Grey
£43.99
£27.49 per 100ml
180ml
Haakaa
Gen 3 Glass Baby Bottle with L Flow Orthodontic thumb-shaped Teat (6m+) Peach
£29.59
£16.44 per 100ml
160ml
Haakaa
Gen 3 Silicone Breast Pump and Baby Bottle Top combo Peach
£43.99
£27.49 per 100ml
Haakaa
Gen 1 Silicone Breast Pump & Cap Set Grey
£22.99
100ml
Haakaa
Gen 2 Silicone Breast Pump Suction Base & Cap set Grey
£24.99
£24.99 per 100ml
100ml
Haakaa
Gen 1 Silicone Breast Pump
£15.98
£15.98 per 100ml
150ml
Haakaa
Gen 2 Silicone Breast Pump
£21.99
£14.66 per 100ml
Haakaa
Gen 1 & Shell Silicone Breast Pump Combo
£30.99
Haakaa
Gen 1 Silicone Breast Pump & Cap Set -Lavender
£22.99
100ml
Haakaa
Gen 2 Silicone Breast Pump with Suction Base
£18.99
£18.99 per 100ml
Related Products
150ml
Tommee Tippee
Closer to Nature Baby Bottles with Slow-Flow Breast-Like Teat Anti-Colic Valve Mixed Colours 0+ Months 3
£12.08
£2.68 per 100ml
0m
Tommee Tippee
Natural Start Baby Bottle Teats Extra-Slow Flow For Plus
£5.99
£3.00 each
260ml
Tommee Tippee
Closer To Nature Baby Bottle 0+ Months
£6.00
£2.31 per 100ml
150ml
Tommee Tippee
Advanced Anti-Colic Baby Bottle Slow Flow Breast-Like Teat Vented Wand Self-Sterilising
£22.99
£5.11 per 100ml
240ml
Vital Baby
Nurture Breast Like Bottle
£23.99
£2.50 per 100ml
150ml
Vital Baby
Nurture Breast Like Bottle
£9.97
£1.66 per 100ml
260ml
Tommee Tippee
Closer to Nature Anti-Colic Bottles 0+ Months 3
£14.23
£1.82 per 100ml
LITTLE ANGELS by ASDA
Standard Neck Feeding Bottle 0m+
£1.38
260ml
Tommee Tippee
Closer to Nature Advanced Anti-Colic Baby Bottle 0m+
£5.99
£2.30 per 100ml
260ml
Tommee Tippee
Closer to Nature Baby Bottles with Anti-Colic Valve Slow-Flow Breast-Like Teat Mixed Colours 0m+
£14.00
£1.79 per 100ml