Today's Deals
Help Guides
Download App
Haakaa
Gen 3 Glass Baby Bottle with L Flow Orthodontic thumb-shaped Teat (6m+) Peach
180ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£29.59
£16.44 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Haakaa
120ml
Haakaa
Gen 3 Glass Baby Bottle (0m+) Grey
£26.99
£22.49 per 100ml
160ml
Haakaa
Gen 3 Silicone Breast Pump and Baby Bottle Top combo Peach
£43.99
£27.49 per 100ml
160ml
Haakaa
Gen 3 Silicone Breast Pump and Baby Bottle Top combo Grey
£43.99
£27.49 per 100ml
Related Products
150ml
Tommee Tippee
Natural Start Bottle With Extra Slow Flow Triangular Teat
£15.49
£5.16 per 100ml
Philips Avent
Natural Response Teat Flow 4 3m+
£5.88
£2.94 each
Philips Avent
Natural Response Teat Flow 5 6m+
£6.99
£3.50 each
ana baby
Medium Flow Silicone Teats 3-6M
£4.95
£1.24 each
Tommee Tippee
Closer to Nature Advanced Anti-Colic Fast Flow Teats 6m+
£4.45
£2.23 each
Philips Avent
Natural Response 1m+ Flow 3 Teats
£5.93
150ml
Tommee Tippee
Closer to Nature Baby Bottles with Slow-Flow Breast-Like Teat Anti-Colic Valve Mixed Colours 0+ Months 3
£12.08
£2.68 per 100ml
260ml
Tommee Tippee
Closer to Nature Anti-Colic Bottles 0+ Months 3
£14.23
£1.82 per 100ml
260ml
Tommee Tippee
Closer to Nature Baby Bottles with Anti-Colic Valve Slow-Flow Breast-Like Teat Mixed Colours 0m+
£14.00
£1.79 per 100ml
270ml
Nuby
Rapidbottle Silicone Coated Glass Bottle
£14.99
£5.55 per 100ml