Today's Deals
Help Guides
Download App
Haribo
Rainbow Strips
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Poundland
£1.00
£0.77 per 100g
VISIT
Tesco
£1.25
£0.96 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Haribo prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£1.40
£1.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Rainbow Pencil Sweets 160g
£1.35
£0.84 per 100g
Tesco
Fizzy Multicoloured Belts 75g
£0.75
£1.00 per 100g
Waitrose
Waitrose Fizzy Strawberry Flavour Lances
£0.70
Reviews
5.0
2 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Haribo
450g
Haribo
& MAOAM Sour Duo Pack
£5.00
£1.11 per 100g
140g
Haribo
Balla Bites Z!ng
£1.25
£0.89 per 100g
140g
Haribo
Pixels Zing
£1.25
£0.89 per 100g
Haribo
Monsters Zing Fizzy Fruit Flavour Gums
3
£1.25
65g
Haribo
Tangfastics Frizzy Fruit Flavour Gums
£0.75
£1.15 per 100g
175g
Haribo
Tangfastics Sour Sweets Bag
18
£1.25
£0.71 per 100g
400g
Haribo
Tangfastics
23
£2.85
£0.71 per 100g
600g
Haribo
Sharing Tub
3
£5.00
£0.83 per 100g
400g
Haribo
Tangfastic bags
3
£2.70
£0.68 per 100g
380g
Haribo
Tangfastics Gift Box
£3.00
£0.79 per 100g
Related Products
70g
Swizzels
Rainbow Drops
4
£0.59
£0.84 per 100g
ASDA
Rainbow Laces
16
£0.45
Zoflora
Multi-Purpose Disinfectant Cleaner Lemon Zing
1
£1.00
500ml
Zoflora
3 In 1 Action Concentrated Disinfectant Lemon Zing
12
£4.49
£0.90 per 100ml
Zoflora
Lemon Zing Disinfectant
18
£1.90
800ml
Zoflora
Multipurpose cleaner Lemon Zing
1
£1.99
£0.25 per 100ml
140g
Maoam
Pinballs Chewy Sweets Sharing Bag
32
£1.00
£0.71 per 100g
400g
Iceland
2XL Zing Chicken Fillet Burgers
£4.00
£1.00 per 100g
Zoflora
Multipurpose Lemon Zing Wipes 96Pc
£1.99
140g
Maoam
Haribo Maoam Stripes Chewy Sweets Sharing Bag 140g
21
£1.00
£0.71 per 100g
Related Searches
Haribo
Sweets
Candies
Vegan Sweets