Today's Deals
Help Guides
Download App
Harringtons
Just 6 Complete Dry Adult Dog Food Chicken And Potato
12kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£16.45
£0.14 per 100g
VISIT
Amazon
£45.49
£52.99
£0.38 per 100g
VISIT
Pets At Home
£64.99
£0.54 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Harringtons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£16.45
Usually
£52.97
£16.45
Sizes
2kg
Cheapest
£11.19
£0.56 per 100g
12kg
Best Value
£16.45
£0.14 per 100g
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Chicken & Sweet Potato Dry Dog Food
£7.65
Sainsbury's
Adult Complete Nutrition Small Dog with Chicken & Vegetables 3kg
£3.25
£0.11 per 100g
Tesco
Tesco Chicken & Vegetable Dry Dog Food 12kg
£11.50
£0.10 per 100g
Morrisons
Working Dog Complete Beef & Vegetables
£10.00
Asda
Hero Working Dog with Chicken Pate (5.4kg) 300g
£11.27
£0.21 per 100g
see more
Good to know
Complete dog food with six carefully selected ingredients for taste, nutrition and digestion
High fish content provides nutrients for a happy, healthy dog
Uses only freshly prepared salmon
Grain-free recipe helps manage food sensitivities naturally
Cooked at lower temperatures to lock in nutritional content
Uses human grade quality ingredients freshly prepared
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Harringtons
12kg
Harringtons
Just 6 Complete Dry Adult Dog Food Lamb And Potato
£49.79
£0.41 per 100g
12kg
Harringtons
Just 6 Complete Dry Adult Dog Food Salmon And Potato
£46.98
£0.39 per 100g
2kg
Harringtons
Just 6 Complete Dry Adult Dog Food Salmon And Potato
£11.19
£0.56 per 100g
2kg
Harringtons
Just 6 Complete Dry Adult Dog Food Lamb And Potato
£11.19
£0.56 per 100g
12kg
Harringtons
Harrington's Rich In Salmon & Potato Dry Adult Dog Food
£22.16
£0.18 per 100g
400g
Harringtons
Grain Free Salmon & Potato Wet Dog Food Tray with
£1.50
£0.38 per 100g
12kg
Harringtons
Superfoods Grain Free Adult Dry Dog Food Salmon
£33.59
£0.28 per 100g
12kg
Harringtons
Superfoods Grain Free Adult Dry Dog Food Chicken
£33.58
£0.28 per 100g
15kg
Harringtons
Complete Natural Dry Adult Dog Food Turkey And Vegetables
£31.19
£0.21 per 100g
400g
Harringtons
Chicken with Potato & Vegetables Wet Dog Food Tray
£1.50
£0.38 per 100g
Related Products
12kg
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Dry Adult Dog Food Salmon
£67.99
£0.57 per 100g
7kg
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Dry Adult Dog Food Salmon
£47.99
£0.69 per 100g
7.5kg
Pooch & Mutt
Pooch And Mutt Grain Free Complete Dry Adult Dog Superfood Chicken
£33.70
£0.45 per 100g
Crave
Natural Grain Free Complete Dry Adult Dog Food Turkey And Chicken
£55.99
Forthglade
Adult Salmon Complete Meal with Potato & Vegetables
£1.85
12kg
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Dry Senior Dog Food Chicken And Salmon
£67.99
£0.57 per 100g
12kg
Pedigree
Complete Adult Dry Dog Food Poultry And Vegetables
£31.49
£0.26 per 100g
400g
Naturo
Grain Free Chicken & Potato with Veg
£17.15
£0.36 per 100g
12kg
Autarky
Complete Grain Free Dry Adult Working Dog Food Turkey And Potato
£35.99
£0.30 per 100g
400g
Naturo
Adult Dog Grain Free Chicken & Potato with Vegetables
£1.60
£0.40 per 100g
Related Searches
Dog Foods
Dry Dog Foods
Bites