Today's Deals
Help Guides
Download App
Head & Shoulders
Classic Clean 2 In 1 Anti-Dandruff Shampoo
1 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£9.00
£0.90 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Head & Shoulders prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£9.00
Highest
£79.99
£9.00
Good to know
Fights dandruff and nourishes hair
Provides effective dandruff protection and prevention
Deeply moisturizes and nourishes hair
Leaves hair clean, soft, and radiant
Contains 25% more conditioning agents
Targets the root cause of dandruff
Maintains a balanced scalp microbiome
Clinically proven and dermatologically tested
pH balanced formula
see more
Reviews
4.4
442 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Head & Shoulders
250ml
Head & Shoulders
Classic Clean 2in1 Anti Dandruff Shampoo 250ml
3,550
£2.50
£1.00 per 100ml
330ml
Head & Shoulders
Classic Clean 2in1 Anti Dandruff Shampoo
3,598
£4.75
£1.44 per 100ml
1000ml
Head & Shoulders
Classic Clean 2in1 Anti Dandruff Shampoo & Conditioner
3,100
£4.99
£0.50 per 100ml
400ml
Head & Shoulders
Classic Clean Clarifying Anti Dandruff Shampoo For Itchy Dry Scalp
3,646
£4.00
£1.00 per 100ml
1l
Head & Shoulders
Classic Clean Anti Dandruff Shampoo
3,100
£7.89
£0.79 per 100ml
750ml
Head & Shoulders
Classic Shampoo
3,100
£5.95
£0.79 per 100ml
95ml
Head & Shoulders
Classic Clean Shampoo
3,197
£1.29
£1.36 per 100ml
330ml
Head & Shoulders
Citrus Fresh Anti-Dandruff 2 in 1 Shampoo
137
£5.00
£1.52 per 100ml
330ml
Head & Shoulders
Citrus Fresh 2in1 Anti Dandruff Shampoo 330ml
351
£4.75
£1.44 per 100ml
330ml
Head & Shoulders
Men Ultra Total Care Anti Dandruff 2-in-1 Sea Minerals
340
£4.75
£1.44 per 100ml
Related Products
Morrisons
2 In 1 Anti-Dandruff Shampoo & Conditioner
2
£1.75
300ml
Tesco
2 In 1 Anti-Dandruff Shampoo
59
£0.83
£0.28 per 100ml
500ml
Sainsbury's
Anti Dandruff 2 In 1 Shampoo
14
£1.20
£0.24 per 100ml
Waitrose Ltd
Essential 2-In-1 Anti Dandruff Shampoo & Conditioner
19
£1.95
Morrisons
Anti-Dandruff Shampoo Classic
3
£1.60
300ml
Tesco
Anti-Dandruff Classic Shampoo
34
£0.71
£0.24 per 100ml
500ml
ASDA
Classic Fragrance Anti-Dandruff Shampoo
15
£1.62
£0.32 per 100ml
250ml
Neutrogena
T-Gel 2in1 Shampoo & Conditioner
957
£5.51
£2.20 per 100ml
300ml
Vosene
Original Anti-Dandruff Shampoo
26
£1.50
£0.50 per 100ml
60ml
Nizoral
Anti-dandruff Shampoo
23
£6.67
£11.12 per 100ml
Related Searches
Head & Shoulders