Today's Deals
Help Guides
Download App
Head & Shoulders
DermaXpro Scalp & Hair Revitaliser Conditioner
220ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£3.00
£1.36 per 100ml
VISIT
Morrisons
£4.00
£1.82 per 100ml
VISIT
Amazon
£4.00
£1.82 per 100ml
VISIT
Ebay
£5.99
£2.72 per 100ml
VISIT
Boots
£6.00
£2.73 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£6.00
£2.73 per 100ml
VISIT
Tesco
£6.00
£2.73 per 100ml
VISIT
see 3 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
263 reviews from 7 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Head & Shoulders
220ml
Head & Shoulders
Dermaxpro Soothing Comfort Conditioner with Aloe Vera Extract
6,634
£3.99
£1.81 per 100ml
145ml
Head & Shoulders
Derma X Pro Soothe Treatment
3,342
£4.34
£2.99 per 100ml
300ml
Head & Shoulders
Derma X Pro Moisture Ritual Hair Mask
1,062
£10.00
£3.33 per 100ml
220ml
Head & Shoulders
Dermaxpro Repairing Moisture Conditioner with Coconut Oil
1,728
£3.99
£1.81 per 100ml
300ml
Head & Shoulders
DermaXPRO Revitalise Shampoo Vitamin E
3,323
£3.00
£1.00 per 100ml
145ml
Head & Shoulders
DERMAXPRO Scalp & Hair Revitaliser Treatment for Dry Scalp & Growth Support
3,083
£6.99
£4.82 per 100ml
275ml
Head & Shoulders
Anti-Dandruff Supreme Colour Protect Hair Conditioner
50
£4.75
£1.73 per 100ml
275ml
Head & Shoulders
Supreme Damage Repair Conditioner
55
£4.75
£1.73 per 100ml
275ml
Head & Shoulders
Anti-Dandruff Supreme Moisture Conditioner for Dry Hair
2,424
£3.29
£1.20 per 100ml
300ml
Head & Shoulders
DERMAXPRO Soothing Anti-Dandruff Shampoo Dry & Itchy Scalp
3,588
£3.99
£1.33 per 100ml
Related Searches
Head & Shoulders