Today's Deals
Help Guides
Download App
Heck
HECK! Chicken Italia 10 Sausages
660g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.00
£0.76 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£5.00
£0.76 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
660g
£5.00
£0.76 per 100g
10 x 340g
Best Value
Cheapest
£2.81
£0.08 per 100g
Good to know
Nutritional
Low Fat and High Protein
Reviews
3.7
3 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Heck
300g
Heck
HECK! 6 x Chicken Italia Gluten Free Sausage Rashers
7
£3.00
£1.00 per 100g
340g
Heck
Simply Chicken Sausages
44
£2.37
£0.07 per 100g
500g
Heck
HECK! Easy Beef & Pork Bolognese Mince
£6.00
£1.20 per 100g
340g
Heck
HECK! Cumberland Chicken 6 Sausages
£3.25
£0.96 per 100g
660g
Heck
HECK! 97% 10 Pork Sausages
2
£5.00
£0.76 per 100g
500g
Heck
Chicken Italia Gluten Free Mince
13
£3.00
£0.60 per 100g
500g
Heck
Simply Chicken Minced Mince
15
£3.00
£0.60 per 100g
340g
Heck
10 Pork Chipolatas
19
£3.15
£0.09 per 100g
500g
Heck
HECK! Easy Beef Cottage Pie Mince
£6.00
£1.20 per 100g
340g
Heck
Steak & Butter Beef Sausages
4
£4.00
£1.18 per 100g
Related Products
410g
Richmond
8 Roast Chicken Sausages
117
£2.48
£0.60 per 100g
300g
Heck|Heck!
Heck! Smoky Chicken Gluten Free Sausage Rashers
81
£3.00
£0.17 per 100g
450g
Linda McCartney's
Family Value Pack 10 Vegetarian Sausages
16
£3.00
£0.67 per 100g
Iceland
10 Pork Sausages
4
£1.25
200g
Grace
Halal Chicken Vienna Sausages
3
£1.83
£0.92 per 100g
667g
Tesco Finest
British 10 Cumberland Sausages
170
£4.50
£0.67 per 100g
667g
Tesco Finest
10 Traditional Pork Sausages
321
£4.50
£0.67 per 100g
500g
Melis
Chicken Sausages
12
£2.25
£0.45 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Chicken Sausages
£1.99
600g
Iceland Luxury
10 Cumberland Pork Sausages
48
£4.60
£0.77 per 100g
Related Searches
Heck