Today's Deals
Help Guides
Download App
Herbal Essences
Coconut Scent Hair Mask
500ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£5.03
£1.01 per 100ml
VISIT
Ebay
£7.51
£1.50 per 100ml
VISIT
Superdrug
£10.99
£2.20 per 100ml
VISIT
Boots
£11.00
£2.20 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Superdrug
Hair Wrap Mask Coconut
£3.00
Good to know
MOOD BOOSTING
Bask in the warm, sun-soaked scent of coconut
DIVE INTO MOISTURE
Delivers long-lasting hydration
Hair feels loved and nourished
HYDRATE & UNWIND
Quench dry hair
UP TO 3X MORE NOURISHMENT
Uncap our best ever nourishment
94% NATURAL ORIGIN FORMULA
see more
Reviews
4.7
60 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Herbal Essences
250ml
Herbal Essences
coconut scent hydrate Conditioner to Deeply Nourish Very Dry Hair
5,559
£5.98
£2.39 per 100ml
350ml
Herbal Essences
coconut scent hydrate Shampoo to Deeply Nourish Very Dry Hair
1,368
£3.15
£0.90 per 100ml
350ml
Herbal Essences
Petal Soft Rose Scent Conditioner
55
£4.00
£1.14 per 100ml
650ml
Herbal Essences
Petal Soft Rose Core Shampoo
83
£4.00
£0.62 per 100ml
350ml
Herbal Essences
Aloe Moisturise Shampoo to Hydrate and Nourish Very Dry Hair
5,475
£5.98
£1.71 per 100ml
500ml
Herbal Essences
Rose Scent Hair Mask
2
£5.50
£1.10 per 100ml
250ml
Herbal Essences
Aloe Moisturise Conditioner to Hydrate and Nourish Very Dry Hair
5,500
£5.98
£2.39 per 100ml
Herbal Essences
Hello Hydrate Deep Conditioning Hair Mask Coconut Extract for Dry Hair
16
£3.15
250ml
Herbal Essences
Rose Scent Petal Soft Conditioner
488
£5.98
£2.39 per 100ml
250ml
Herbal Essences
Rose Scent Petal Soft Shampoo
1
£2.49
£1.00 per 100ml
Related Products
500ml
Aussie
Reconstructor Hair Mask to Revive and Moisturise Dry and Damaged Hair
81
£9.38
£1.88 per 100ml
250ml
Childs Farm
Coco-Nourish Shampoo250 Ml Coconut Kids Curly Hair Tear Free Formula
48
£3.00
£1.20 per 100ml
300ml
Aussie
Deeep Moisture Hair Mask Vegan Hair Treatment
£4.99
£1.66 per 100ml
Glow Hub
Nourish & Hydrate Serum Mist
1
£3.00
Glow Hub
Nourish & Hydrate Cleansing Balm
75
£6.00
Glow Hub
Nourish & Hydrate Gel Moisturiser
7
£6.00
Senspa
Gloss & Nourish Shampoo
1
£6.06
300ml
Cowshed
Soften Conditioner
4
£19.80
£6.60 per 100ml
500ml
Aussie
Deep Moisture Hair Mask 500ml. Rehydrates Nourishes & Deeply Conditions Dry Hair
2
£6.66
£1.33 per 100ml
500ml
Aussie
Sos Supercharged Repair Hair Mask
2
£3.75
£0.75 per 100ml
Related Searches
Herbal Essences
Hair Masks