Today's Deals
Help Guides
Download App
Vitamasques
Lip Mask Hydrate & Nourish Cocoa Butter
10ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£5.99
£59.90 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Vitamasques
10ml
Vitamasques
Lip Mask Hydrate & Nourish Sugar Cookie
£5.99
£59.90 per 100ml
3.5ml, 35ml
Vitamasques
Glow Lip Oil Plump & Hydrate Strawberry Glaze
£7.99
£228.29 per 100ml
10ml
Vitamasques
Lip Butter Balm Plump & Repair Caramel
£5.99
£59.90 per 100ml
10ml
Vitamasques
Lip Butter Balm Plump & Repair Pink Vanilla
£5.99
£59.90 per 100ml
Related Products
Senspa
Nourish & Hydrate Body Cream
£9.99
20g
Vaseline
Lip Therapy Cocoa Butter Tin Lip Balm
£1.00
£5.00 per 100g
75ml
Vaseline
Intensive Care Hand Cream Cocoa Hydrate
£2.00
£2.67 per 100ml
4g
Palmer's
Cocoa Butter Formula Ultra Moisturizing Lip Balm with SPF15 Original
£2.00
each
Drunk Elephant
Hydrate & Nourish Set
£19.20
400ml
Garnier
Ultimate Blends Cocoa Butter 3-in-1 Hair Mask for Dry Curly Hair
£4.49
£1.12 per 100ml
4.5g
Korres
Lip Balm Cocoa Butter Extra
£10.00
each
Senspa
Nourish & Hydrate Body Wash
£7.00
Senspa
Nourish & Hydrate Hand Wash
£7.50
400ml
Nivea
72h Cocoa Nourish Body Cream
£4.75
£1.19 per 100ml