Today's Deals
Help Guides
Download App
Vitamasques
Lip Butter Balm Plump & Repair Caramel
10ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£5.99
£59.90 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Vitamasques
10ml
Vitamasques
Lip Butter Balm Plump & Repair Pink Vanilla
£5.99
£59.90 per 100ml
3.5ml, 35ml
Vitamasques
Glow Lip Oil Plump & Hydrate Strawberry Glaze
£7.99
£228.29 per 100ml
10ml
Vitamasques
Lip Mask Hydrate & Nourish Cocoa Butter
£5.99
£59.90 per 100ml
10ml
Vitamasques
Lip Mask Hydrate & Nourish Sugar Cookie
£5.99
£59.90 per 100ml
Related Products
2.1g
Collection
Sheer Plump Glassy Lip 2 Caramel Glaze
£4.49
each
MCoBeauty
Butter Lip Balm Mango
£8.00
4.2g
O'Keeffe's
Unscented Repair Lip Balm Stick
£2.67
each
HiSmile
Lip Balm Salted Caramel
£2.75
MCoBeauty
Butter Lip Balm Coconut
£4.80
MCoBeauty
Butter Lip Balm Birthday Cake
£6.00
20g
Vaseline
Lip Therapy Cocoa Butter Tin Lip Balm
£1.00
£5.00 per 100g
Superdrug
Shea Butter Lip Balm
£2.00
15g
Boots
Creme Caramel Glossy Lip Balm
£3.00
£20.00 per 100g
15ml
Daise
Peptide Lip Butter Balm Cake Pop
£5.00
£33.33 per 100ml