Today's Deals
Help Guides
Download App
Herbalist
Revitalise Mini Candle
60g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£5.00
£8.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Herbalist
180g
Herbalist
Revitalise Signature Candle
£8.00
£4.44 per 100g
Herbalist
Revitalise Mini Set
£6.00
Herbalist
Revitalise Candle & Refill Set
£10.00
Herbalist
Revitalise Mini Travel Kit
£10.00
60g
Herbalist
Sleep Mini Candle
£5.00
£8.33 per 100g
60g
Herbalist
Pause Mini Candle
£5.00
£8.33 per 100g
Herbalist
Revitalise Bath Ritual
£15.00
Herbalist
Sleep Mini Candle & Diffuser
£10.00
Herbalist
Pause Mini Candle & Diffuser
£10.00
Herbalist
Revitalise Complete Care Collection
£20.00
Related Products
TRESemme
Revitalise Colour Conditioner
£2.25
28g
Airpure
Vapour Candle
£0.79
£2.82 per 100g
Active Woman
Revitalise Orange
£17.00
Active Woman
Revitalise Berry
£17.00
TRESemme
Conditioner Revitalise Colour
£3.00
TRESemme
Shampoo Revitalise Colour
£3.00
THE JUICE COMPANY
Revitalise Super Smoothie
£1.59
680ml
TRESemme
Revitalised Colour Shampoo
£3.48
£0.51 per 100ml
Yankee Candle
Candle & Mini Filled Votives
£40.00
TRESemme
Revitalised Colour Shampoo
£2.25