Today's Deals
Help Guides
Download App
Herbalist
Sleep Mini Candle
60g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£5.00
£8.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Herbalist
Herbalist
Sleep Mini Candle & Diffuser
£10.00
Herbalist
Sleep Mini Set
£6.00
200g
Herbalist
Sleep Wood Wick Candle
£10.00
£5.00 per 100g
Herbalist
Sleep Mini Travel Kit
£10.00
Herbalist
Sleep Candle And Refill Gift
£10.00
60g
Herbalist
Revitalise Mini Candle
£5.00
£8.33 per 100g
60g
Herbalist
Pause Mini Candle
£5.00
£8.33 per 100g
Herbalist
Pause Mini Candle & Diffuser
£10.00
Herbalist
Sleep Bathing Ritual Gift Set
£7.50
Herbalist
Sleep Bathing Ritual Gift Set
£15.00
Related Products
220g
This Works
Deep Sleep Heavenly Candle
£20.00
£9.09 per 100g
75g
Neom
Wellbeing Perfect Nights Sleep Travel Candle
£10.99
£14.65 per 100g
George Home
Purple Wellness Sleep Ceramic Candle
£6.00
Tisserand
Sleep Routine
£6.76
Boots
Lip Sleep Mask Mini Collection
£10.00
Elysium
Candle Salts & Bath Bomb Set Sleep
£2.99
George Home
Purple Wellness Sleep Glass Lid Candle
£6.00
George Home
Purple Wellness Sleep Wooden Lid Candle
£5.00
28g
Airpure
Vapour Candle
£0.79
£2.82 per 100g
George Home
Purple Extra Large Wellness Ombre Sleep Candle
£15.00