Today's Deals
Help Guides
Download App
Holy Hummus
Chef's Hummus
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.80
£1.65 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Holy Hummus
170g
Holy Hummus
Hummus-Tahini with Lemon
£2.80
£1.65 per 100g
170g
Holy Hummus
Smooth & Creamy with Roasted Red Peppers
£2.80
£1.65 per 100g
Related Products
SNACKRITE
Hummus Bites
£0.99
110g
Eat Real
Hummus Chips Tomato & Basil Flavour Sharing
£1.50
£1.36 per 100g
110g
Eat Real
Hummus Chips Caramelised Onion
£1.50
£1.36 per 100g
Providence Deli
Rich & Thick Hummus
£2.25
Eat Real
Hummus Chips Chilli Lime & Sea Salt
£2.25
Eat Real
Hummus Chips Rose Harissa & Natural Yogurt
£2.25
110g
Properchips
Eat Real Hummus Chips Italian Cheese & Black Pepper
£2.25
£2.05 per 100g
Price's Candles
Price's Candle Chef's Kitchen Jar
£5.50
Tesco Finest
Chef's Collection Spiced Lamb Shanks
£15.00
Tesco Finest
Chef's Collection Stuffed Beef Featherblade
£15.00