Today's Deals
Help Guides
Download App
Holy Moly
Breakfast Avocado Dip & Toast
75g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.85
£2.47 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Holy Moly prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Highest
£2.00
£1.85
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Holy Moly
57g
Holy Moly
Smashed Avocado
£2.65
£1.55 per 100g
150g
Holy Moly
Smashed Avocado
£1.90
£1.27 per 100g
57g
Holy Moly
Kid's Simply Avocado
£4.00
£1.40 per 100g
76g
Holy Moly
Guacamole Chip & Dip
£1.85
£2.43 per 100g
76g
Holy Moly
Guacamole Chip & Dip Snack Pack
£4.00
£1.75 per 100g
150g
Holy Moly
Guacamole Jalapeno & Red Pepper
£2.20
£1.47 per 100g
283g
Holy Moly
Guacamole XL
£3.75
£1.33 per 100g
Related Products
206g
Tesco
8 Prawn Toast Gyozas with Soy & Lime Dip
£3.50
£1.70 per 100g
Barry M
Lip Liner Toast
£3.49
100g
Trimlyne
Melba Toast
£1.45
£1.45 per 100g
200g
Tesco
French Toast
£1.45
£0.73 per 100g
Morrisons
Prawn Toast
£3.25
120g
Tesco
Prawn Toast
£3.00
£0.31 per 100g
LET'S PARTY
Prawn Toast
£1.49
Hochland
Toast Cheese
£2.10
100g
Sainsbury's
Melba Toast
£1.10
£1.10 per 100g
Jacquet
Toast Francais
£2.05
Related Searches
Holy Moly