Today's Deals
Help Guides
Download App
Hula Hoops
Variety Multipack Crisps
18
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£5.00
£0.28 each
VISIT
Ebay
£11.49
£0.64 each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Hula Hoops prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.65
Usually
£5.00
£5.00
Sizes
Hula Hoops Variety Multipack Crisps
Cheapest
£1.85
18 x
£5.00
£0.28 each
6 x 24g
£1.92
£1.33 per 100g
12 x 24g
£3.48
£1.21 per 100g
Supermarket Alternatives
Tesco
Meaty Variety Crisps 25g
£1.10
£0.73 per 100g
Sainsbury's
Variety Multipack Crisps 25g
£1.59
£0.53 per 100g
Asda
Variety Flavour Crisps 25g, 600g
£3.82
£0.64 per 100g
Waitrose
Essential Salt & Malt Vinegar Multipack Crisps
£1.00
Morrisons
The Best Cheddar & Onion Crisps
£1.00
see more
Good to know
Cooked with sunflower oil
No MSG
No artificial flavours or colours
Suitable for vegetarians
Reviews
5.0
2 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Hula Hoops
Hula Hoops
Flavarings Spicy Sharing Crisps
15
£1.75
£1.94 per 100g
12
Hula Hoops
Original Multipack Crisps
35
£3.50
£1.22 per 100g
6
Hula Hoops
Cheese & Onion Multipack Crisps
51
£1.85
£1.28 per 100g
6
Hula Hoops
KP Hula Hoops BBQ Beef Multipack Crisps
88
£1.92
£1.33 per 100g
6
Hula Hoops
Puft Salted Crisps
96
£1.65
£1.83 per 100g
6
Hula Hoops
KP Hula Hoops Salt & Vinegar Multipack Crisps
156
£1.85
£1.28 per 100g
Hula Hoops
" Hula Hoops Flavarings Big'N'Beefy Sharing Crisps 90g"
5
£1.75
6
Hula Hoops
Smoky Bacon Multipack Crisps
15
£1.85
£1.28 per 100g
6
Hula Hoops
Original Multipack Crisps
95
£1.92
£1.33 per 100g
6
Hula Hoops
Puft Beef Multipack Crisps
86
£1.65
£1.83 per 100g
Related Products
14
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps
4
£2.85
£0.81 per 100g
6
Walkers
Baked Variety Multipack Snacks Crisps
43
£2.15
£1.63 per 100g
6
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps
95
£1.50
£1.00 per 100g
12
Walkers
Squares Variety Multipack Crisps
9
£2.99
£1.13 per 100g
12
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps
51
£2.80
£0.93 per 100g
6
Walkers
French Fries Variety Snacks
17
£1.50
£1.39 per 100g
12
Sainsbury's
Variety Multipack Crisps
41
£1.59
£0.53 per 100g
22
Sainsbury's
Variety Multipack Crisps
41
£2.92
£0.53 per 100g
SNACKRITE
Variety Crisps Multipack
£1.29
Discos
Variety Multipack Crisps
11
£3.18
Related Searches
Hula Hoops
Crisps
Snacks
Variety Packs
Snack Packs