Today's Deals
Help Guides
Download App
Humantra
Lychee Zero Sugar Electrolyte Drink Sachets
3.9g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£9.00
£38.46 per 100g
£7.50 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£9.00
£38.46 per 100g
VISIT
Ebay
£9.49
£40.56 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
3 x 3.9g
Cheapest
£5.00
£42.74 per 100g
6 x 3.9g
£9.00
£38.46 per 100g
15 x 4g
Best Value
£19.00
£31.67 per 100g
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Sweeteners
Reviews
4.9
11 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Humantra
3.6g
3
Humantra
Berry Pomegranate Zero Sugar Electrolyte Drink Sachets
13
£5.00
£46.30 per 100g
3.9g
Humantra
Black Cherry Electrolyte Powder 3 Sachets
£5.00
each
3.6g
6
Humantra
Berry Pomegranate Zero Sugar Electrolyte Drink Sachets
12
£7.50
£34.72 per 100g
3.6g
3
Humantra
Himalayan Lime Zero Sugar Electrolyte Drink Sachets
11
£5.00
£46.30 per 100g
3.6g
6
Humantra
Himalayan Lime Zero Sugar Electrolyte Drink Sachets
9
£7.50
£34.72 per 100g
Related Products
26
SULT
Electrolytes Watermelon Berry 134.94g
£22.18
£0.85 each
26
Sult
Electrolytes Peach Citrus 132.86g
£25.95
£1.00 each
26
SULT
Electrolytes Mango Tropical 140.14g
£31.00
£1.19 each
14
Revival
Zero Sugar Rehydration Electrolyte Powder Sachet Strawberry
£19.99
£1.43 each
Liquid IV
Liquid I.v. Sugar Free Mango Pineapple Electrolyte Powder Mix 6 Sachets
364
£9.00
14
Revival Shots
Revival Zero Sugar Rehydration Electrolyte Powder Sachet Peach Iced Tea
£19.99
£1.43 each
Virtue
Drinks Virtue Electrolytes Hydration Powder Variety Pack 12 Sachets
£14.90
330ml
8
Coca-Cola
Zero Sugar Cans
381
£3.50
£0.13 per 100ml
Liquid IV
Liquid I.v. Sugar Free White Peach Electrolyte Powder Mix 6 Sachets
368
£5.99
250ml
Tiger
Zero Sugar Free Energy Drink
13
£0.80
£0.32 per 100ml