Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
30 (Approx.) Cocktail Sausages
360g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.88
£0.80 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
170g
Iceland
17 (Approx.) Cumberland Cocktail Sausages
£2.30
£1.35 per 100g
200g
Iceland
Pork Cocktail Sausages
£2.30
£1.15 per 100g
1.2kg
Iceland
24 (approx.) Thick Pork Sausages
£4.60
£0.38 per 100g
1.2kg
Iceland
24 (approx.) Thick Cumberland Pork Sausages
£4.60
£0.38 per 100g
1.2kg
Iceland
24 (approx.) Thick Irish Recipe Pork Sausages
£4.60
£0.38 per 100g
Iceland
30 (Approx.) Cheese & Onion Rolls
£2.50
280g
Iceland
16 (Approx.) Profiteroles
£2.30
£0.82 per 100g
Iceland
12 (Approx.) Pizza Bites
£2.50
300g
Iceland
20 (Approx.) Onion Bhajis
£2.88
£0.96 per 100g
300g
Iceland
20 (Approx.) Vegetable Samosas
£2.88
£0.96 per 100g
Related Products
246g
ASDA
30 Chicken Cocktail Sausages
£2.15
£0.87 per 100g
240g
Tesco
30 Pork Cocktail Sausages
£2.25
£0.94 per 100g
Waitrose Ltd
Essential 30 British Pork Cocktail Sausages
£3.85
140g
Quorn
Cocktail Sausages
£1.50
£0.08 per 100g
240g
Quorn
24 Cocktail Sausages
£2.39
£0.04 per 100g
140g
This
Isn't Pork Cocktail Sausages
£2.95
£2.11 per 100g
Quorn
Cocktail Sausages
£1.99
250g
Co-op British
Cocktail Sausages
£2.90
£1.16 per 100g
1.8kg
Butchers Market
40 (approx.) Value Sausages
£3.45
£0.19 per 100g
400g
Co-op
Pork Cocktail Sausages
£4.00
£1.00 per 100g
Related Searches
Iceland