Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
British Whole Milk
1 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£1.38
£0.14 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
1l
Cheapest
£1.38
£0.14 per 100ml
2l
Best Value
£1.90
£0.10 per 100ml
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
British Whole Milk 1.13l, 2pt
£1.20
£0.11 per 100ml
Asda
British Whole Milk 2pts
£1.20
£0.11 per 100ml
Morrisons
British Whole Milk 4pt
£1.65
£0.07 per 100ml
Tesco
British Whole Milk 1.13l, 2pts
£1.20
£0.11 per 100ml
Waitrose
Waitrose Filtered British Free Range Whole Milk
£2.30
Iceland
British Semi-Skimmed Milk 1l
£1.38
£0.14 per 100ml
see more
Reviews
4.6
22 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
2l
Iceland
British Skimmed Milk
10
£1.90
£0.10 per 100ml
1pt, 568ml
Iceland
British Semi-Skimmed Milk
116
£0.98
£0.17 per 100ml
1l
Iceland
British Semi-Skimmed Milk
15
£1.38
£0.14 per 100ml
2l
Iceland
British Semi-Skimmed Milk
89
£1.90
£0.10 per 100ml
Iceland
Galaxy Chocolate flavoured milk drink
£1.59
Iceland
Large Whole Chicken
182
£7.48
Iceland
Small Whole Chicken
141
£5.18
Iceland
Medium Whole Chicken
172
£5.69
900g
Iceland
Whole Leaf Spinach
£2.30
£0.26 per 100g
Iceland
Luxury Whole Lamb Leg
£32.00
Related Products
Tesco Organic
British Whole Milk
64
£2.45
1.13l, 2pt
Sainsbury's
British Whole Milk
565
£1.20
£0.11 per 100ml
2.27l, 4pt
Sainsbury's
British Whole Milk
565
£1.65
£0.07 per 100ml
3.4l, 6pt
Sainsbury's
British Whole Milk
565
£2.40
£0.07 per 100ml
2l
Arla
Lactofree Whole Milk Drink
14
£2.50
£0.13 per 100ml
1l
Yeo Valley
Organic Free Range Fresh Whole Milk
466
£1.84
£0.18 per 100ml
1l
Graham's
Organic Whole Milk with Cream
57
£1.90
£0.19 per 100ml
1l
Arla
Lactofree Arla LactoFREE Fresh Whole Milk Drink
185
£1.35
£0.14 per 100ml
1l
SuperNutrio
High Protein Whole Cow's Milk
16
£1.98
£0.20 per 100ml
1l
St Helens Farm
St Farm Whole Goats Milk
42
£2.50
£0.25 per 100ml
Related Searches
Iceland
Milks