Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Roast Chicken Chunks
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.76
£2.12 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Iceland prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.76
Highest
£21.00
£2.76
Supermarket Alternatives
Asda
Chunky Chicken Breast 240g
£1.99
£0.83 per 100g
Sainsbury's
Lime & Chilli Chicken Breast Chunks 80g
£1.50
£1.88 per 100g
Iceland
Southern Fried Chicken Breast Fillet Chunks 475g
£4.60
£0.97 per 100g
Waitrose
Duchy Organic Chicken Breast Chunks
£7.75
Tesco
Flame Grilled Chicken Breast Mini Fillets 170g
£3.25
£1.91 per 100g
Morrisons
The Best Somerset Roast Chicken Breast
£3.50
see more
Reviews
4.7
21 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
Iceland
BBQ Chicken Chunks
£2.40
130g
Iceland
Tikka Chicken Breast Chunks
£2.76
£2.12 per 100g
370g
Iceland
Roast Chicken Drumsticks
120
£2.99
£0.81 per 100g
420g
Iceland
Roast Chicken Drumsticks
229
£3.45
£0.82 per 100g
475g
Iceland
Buttermilk Chicken Breast Fillet Chunks
£4.60
£0.97 per 100g
475g
Iceland
Crispy Chicken Breast Fillet Chunks
24
£4.60
£0.97 per 100g
475g
Iceland
Breaded Chicken Breast Fillet Chunks
20
£4.60
£0.97 per 100g
Iceland
Noodle Coated Chicken Chunks Chicken & Mushroom Flavou
£2.00
450g
Iceland
Chicken & Stuffing Roast Dinner
194
£3.05
£0.68 per 100g
385g
Iceland
Roast Chicken Breast Fillets
29
£5.18
£1.35 per 100g
Related Products
Chiller Fillers
Roast Chicken Chunks
£1.20
80g
Tesco
BBQ Roast Chicken Breast Chunks
£2.00
£2.50 per 100g
180g
Tesco
BBQ Roast Chicken Breast Chunks
20
£3.20
£1.78 per 100g
180g
Tesco
Katsu Roast Chicken Breast Chunks
7
£3.20
£1.78 per 100g
80g
Tesco
Satay Style Roast Chicken Breast Chunks
1
£2.00
£2.50 per 100g
80g
Tesco
Lemon & Herb Roast Chicken Breast Chunks
£2.00
£2.50 per 100g
180g
Tesco
Thai Inspired Roast Chicken Breast Chunks
10
£3.20
£1.78 per 100g
180g
Tesco
Greek Inspired Roast Chicken Breast Chunks
10
£3.20
£1.78 per 100g
Tesco
Mango Habanero Flavour Roast Chicken Breast Chunks
£2.00
100g
Tesco
Honey Roast Ham Chunks
59
£2.30
£2.30 per 100g
Related Searches
Iceland
Chicken Breasts
Chickens
Cooked Chickens
Chicken Bites