Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Liver & Bacon with Mash
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.50
£0.63 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Iceland prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Highest
£19.99
£2.50
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Classics Liver & Bacon for 1
£4.20
Good to know
Sliced lamb's liver
Creamy mashed potato
Peas
Rich gravy
Cooked smoked formed bacon
see more
Reviews
4.0
57 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very tasty and yet a bit more liveris needed as my enough but full of flavour"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
400g
Iceland
Bangers & Mash with Onion Gravy
53
£2.50
£0.63 per 100g
Iceland
Grillsteak & Mash with Garden Peas & Peppercorn Sauce
£1.25
1kg
Iceland
Perfect Mash
27
£2.00
£0.20 per 100g
Iceland
Swedish Meatballs & Mash with Garden Peas & Creamy Gravy
£1.25
450g
Iceland
Carrot & Swede Mash
41
£1.50
£0.33 per 100g
400g
Iceland
Cheddar Cheese Mash
£2.25
£0.56 per 100g
700g
Iceland
Double Butter & Garlic Mash
£2.00
£0.29 per 100g
Iceland
Epic Rolls Sausage & Bacon with HP Sauce
£1.50
Iceland
Luxury Carrot & Swede Mash
22
£2.25
Iceland
Family Sausage & Mash Pie
£5.50
Related Products
INSPIRED CUISINE
Liver & Bacon with Mash
£2.79
400g
Tesco
Liver Bacon & Mash
145
£3.75
£0.94 per 100g
Morrisons
Liver & Bacon with Buttery Mash
11
£3.75
400g
Sainsbury's
Liver & Bacon With Mash (Serves 1)
119
£3.75
£0.94 per 100g
ASDA
Meal For One Liver & Bacon with Buttery Mash
79
£3.57
400g
Morrisons
Liver And Bacon
8
£2.50
£0.63 per 100g
55g
Idahoan
Perfect Mash Cheese & Bacon Pot
14
£1.00
£1.82 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Classics Liver & Bacon for 1
146
£4.20
400g
Sainsbury's
Liver & Bacon Dinner Ready Meal For 1
47
£2.65
£0.66 per 100g
5g
Webbox
Tasty Sticks with Chicken & Liver
2
£1.44
£4.11 per 100g
Related Searches
Iceland