Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Liver Bacon & Mash
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.75
£0.94 per 100g
3 FOR £8
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£3.30
Highest
£3.75
£3.75
Supermarket Alternatives
Morrisons
Liver And Bacon 400g
£2.50
£0.63 per 100g
Asda
Meal For One Liver & Bacon with Buttery Mash
£3.57
Waitrose
Waitrose Classics Braised Beef & Mash for 1
£5.00
Sainsbury's
Liver & Bacon Dinner Ready Meal For 1 400g
£2.65
£0.66 per 100g
Tesco
Ham Hock In Mustard Sauce 400g
£3.75
£0.94 per 100g
Iceland
Curry Chicken Rice 350g
£1.15
£0.33 per 100g
see more
Reviews
3.8
145 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very good quality but needs a longer use by life"
"Very nice but not as tender as others I have purchased"
"Very good dinner I have one myself 100%"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
400g
Tesco
Bangers & Mash
196
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Ham Hock In Mustard Sauce
75
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Hunters Chicken with Potato Wedges
57
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Chicken Casserole & Dumplings
98
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Swedish Style Meatballs & Mash
50
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Chicken Roast Dinner
76
£4.00
£1.00 per 100g
400g
Tesco
Shepherd's Pie
193
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Creamy Mustard Chicken With Potato & Onion Hash
149
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Fish Pie
141
£3.75
£0.94 per 100g
750g
Tesco
Cottage Pie
92
£4.50
£0.60 per 100g
Related Products
400g
Iceland
Liver & Bacon with Mash
57
£2.00
£0.50 per 100g
INSPIRED CUISINE
Liver & Bacon with Mash
£2.79
400g
Morrisons
Liver & Bacon with Buttery Mash
11
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Sainsbury's
Liver & Bacon With Mash (Serves 1)
119
£3.75
£0.94 per 100g
ASDA
Meal For One Liver & Bacon with Buttery Mash
79
£3.57
400g
Morrisons
Liver And Bacon
8
£2.50
£0.63 per 100g
55g
Idahoan
Perfect Mash Cheese & Bacon Pot
14
£1.00
£1.82 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Classics Liver & Bacon for 1
146
£4.20
400g
Sainsbury's
Liver & Bacon Dinner Ready Meal For 1
47
£2.65
£0.66 per 100g
109g
Idahoan
Perfect Buttery Mash
118
£1.25
£1.15 per 100g
Related Searches
Tesco
Gravies
Ready Meals
Trays
Meals