Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Indian Coated Chicken Wings
600g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£4.00
£0.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
600g
Iceland
Coated Chicken Wings Salt & Pepper
£4.00
£0.67 per 100g
Iceland
Indian Butter Curry Chicken Wings
£4.00
600g
Iceland
Garlic Butter Kiev Coated Chicken Wings
£4.00
£0.67 per 100g
500g
Iceland
Indian Butter Curry Crunchy Coated Chicken Strips
£4.00
£0.80 per 100g
1kg
Iceland
Chicken Wings
£4.25
£0.43 per 100g
1.2kg
Iceland
Chicken Wings
£4.00
£0.33 per 100g
270g
Iceland
Chinese Chicken Wings
£2.60
£0.96 per 100g
750g
Iceland
Chinese Chicken Wings
£4.00
£0.53 per 100g
270g
Iceland
BBQ Chicken Wings
£2.40
£0.89 per 100g
Iceland
Atomic Chicken Wings
£4.00
Related Products
TGI Fridays
Boneless Chicken Wings Crispy Coated Chicken Breast Bites with Korean BBQ Sauce
£4.50
TGI Fridays
Boneless Chicken Wings Crispy Coated Chicken Breast Bites with Sweet & Smokey BBQ Sauce
£4.50
TGI Fridays
Iceland Boneless Chicken Wings Buttermilk Crispy Coated Chicken Breast Bites with Hot Honey Sauce
£4.50
1.5kg
Tesco
Chicken Wings
£4.25
£0.28 per 100g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Chicken Wings
£2.41
2kg
Shazans
Chicken Wings
£6.56
£0.33 per 100g
ASHFIELDS
Chicken Wings
£2.05
1kg
Tesco
Chicken Wings
£2.05
£0.21 per 100g
1kg
ASDA
BBQ Chicken Wings
£4.28
£0.43 per 100g
TGI Fridays
Boneless Chicken Wings
£4.50
Related Searches
Iceland