Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Coated Chicken Wings Salt & Pepper
600g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£4.00
£0.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
Iceland
Salt & Pepper Chicken Wings:
£4.00
475g
Iceland
Salt & Pepper Crunchy Coated Chicken Strips
£4.00
£0.84 per 100g
600g
Iceland
Indian Coated Chicken Wings
£4.00
£0.67 per 100g
600g
Iceland
Garlic Butter Kiev Coated Chicken Wings
£4.00
£0.67 per 100g
219g
Iceland
Take Away Salt & Pepper Chicken
£2.50
£1.14 per 100g
340g
Iceland
4 Salt and Pepper Chicken Skewers
£4.00
£1.18 per 100g
Iceland
Take Away Stuffed Crust Salt & Pepper Chicken
£2.75
Iceland
Extra Tasty Whole Chicken Seasoned with Salt & Pepper
£5.50
1kg
Iceland
Chicken Wings
£4.25
£0.43 per 100g
1.2kg
Iceland
Chicken Wings
£4.00
£0.33 per 100g
Related Products
400g
The Gym Kitchen
Salt & Pepper Chicken
£4.00
£1.00 per 100g
FOUR SEASONS
Salt & Pepper Parmentier Potatoes Coated in Butter with Salt & Crushed Black Pepper
£1.99
35g
YO!
Salt & Pepper Chicken Seasoning
£0.75
£2.14 per 100g
550g
The Gym Kitchen
Salt & Pepper Chicken
£3.35
£0.61 per 100g
100g
Ginsters
Chinese Salt & Pepper Chicken Pocket
£1.00
£1.00 per 100g
325g
Birds Eye
Chicken Shop Salt & Pepper Breaded Chicken Goujons
£4.65
£1.43 per 100g
Roosters
Salt & Pepper Shredded Chicken
£2.99
423g
Tesco
Salt & Pepper Chicken Pizza
£4.00
£0.95 per 100g
ASHFIELDS
Salt and Chilli Hot Chicken Wings
£3.69
330g
ASDA
Salt & Pepper Chicken Breast Chunks
£3.75
£1.14 per 100g
Related Searches
Iceland