Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Take Away Salt & Pepper Chicken
219g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.50
£1.14 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Iceland prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Highest
£19.99
£2.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Tikka Chicken Breasts 355g
£5.65
£1.59 per 100g
Iceland
Salt & Chilli Crispy Shredded Chicken
£4.00
Morrisons
Southern Fried Chicken Portions
£4.25
Sainsbury's
Just Cook Sweet Chilli Chicken Breast Sizzlers 315g
£4.50
£1.43 per 100g
Asda
Seasoned Southern Fried Chicken Thighs & Drumsticks
£4.17
see more
Good to know
Battered chicken breast pieces
Onion
Red peppers
Green peppers
Salt and chilli seasoning
see more
Reviews
3.5
21 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"They are delicious and very good"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
Iceland
Take Away Stuffed Crust Salt & Pepper Chicken
£2.75
Iceland
Salt & Pepper Chicken Wings:
41
£4.00
340g
Iceland
4 Salt and Pepper Chicken Skewers
23
£4.00
£1.18 per 100g
Iceland
Take Away Pizza Stuffed Crust American Hottest
20
£3.00
600g
Iceland
Coated Chicken Wings Salt & Pepper
£4.00
£0.67 per 100g
475g
Iceland
Salt & Pepper Crunchy Coated Chicken Strips
34
£4.00
£0.84 per 100g
Iceland
Extra Tasty Whole Chicken Seasoned with Salt & Pepper
120
£5.50
Iceland
2 Crusty Baguettes Salt & Pepper
£1.00
Iceland
Ridiculously Crispy Salt & Pepper Chips
82
£2.75
600g
Iceland
Beef Topside Joint with Salt & Pepper
£12.00
£2.00 per 100g
Related Products
520g
Myprotein
4 Salt & Pepper Chicken Skewers
35
£6.00
£1.15 per 100g
400g
The Gym Kitchen
Salt & Pepper Chicken
13
£4.00
£1.00 per 100g
35g
YO!
Salt & Pepper Chicken Seasoning
5
£0.75
£2.14 per 100g
550g
The Gym Kitchen
Salt & Pepper Chicken
21
£3.35
£0.61 per 100g
200ml
Estee Lauder
Take It Away Makeup Remover Lotion200 ml
376
£24.11
£12.06 per 100ml
325g
Birds Eye
Chicken Shop Salt & Pepper Breaded Chicken Goujons
31
£4.65
£1.43 per 100g
100g
Ginsters
Chinese Salt & Pepper Chicken Pocket
11
£1.00
£1.00 per 100g
480g
ASDA
Take Away Stuffed Crust Cheeseburger Pizza
13
£3.25
£0.68 per 100g
423g
Tesco
Salt & Pepper Chicken Pizza
1
£4.00
£0.95 per 100g
Roosters
Salt & Pepper Shredded Chicken
£2.99
Related Searches
Iceland
Chickens
Frozen Chickens
Breaded Chickens
Chicken Bites