Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Salt & Chilli Pork Belly Slices
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£4.89
£1.63 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
500g
Iceland
Pork Belly Slices
£5.18
£1.04 per 100g
Iceland
Chinese Pork Belly Slices
£4.89
300g
Iceland
Sweet & Spicy Pork Belly Slices
£5.18
£1.73 per 100g
Iceland
Sweet & Sticky Pork Belly Slices
£4.89
Iceland
Salt & Chilli Crispy Shredded Chicken
£4.00
490g
Iceland
Battered Chicken Balls Salt & Chilli
£4.60
£0.94 per 100g
160g
Iceland
Sweet Chilli Chicken Breast Slices
£2.76
£1.73 per 100g
100g
Iceland
8 Slices (Approx.) Roast Pork Loin
£2.59
£2.59 per 100g
300g
Iceland
Luxury 6 Sweet Chilli Pork Sausages
£3.45
£1.15 per 100g
100g
Iceland
5 Slices (Approx.) Pork Lunch Tongue
£2.13
£2.13 per 100g
Related Products
ASDA
Spicy Salt & Chilli Pork Belly Slices
£7.67
ASHFIELDS
Salt & Chilli Marinated Pork Belly Slices
£3.79
Fire Pit
Tesco Fire Pit Salt & Chilli Pork Belly Slices
£5.25
500g
ASDA
Pork Belly Slices
£3.25
£0.65 per 100g
500g
Tesco
Pork Belly Slices
£3.39
£0.68 per 100g
Tesco
Pork Belly Slices
£6.50
400g
Morrisons
Pork Belly Slices
£4.25
£1.06 per 100g
500g
Tesco
British Pork Belly Slices
£4.50
£0.90 per 100g
ASHFIELDS
British Pork Belly Slices
£3.39
400g
Morrisons
British BBQ Asian Style Salt & Pepper Pork Belly Slices
£4.25
£1.06 per 100g
Related Searches
Iceland