Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Sweet & Spicy Pork Belly Slices
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£5.18
£1.73 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Iceland prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Highest
£5.18
£5.18
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
Iceland
Sweet & Sticky Pork Belly Slices
£4.89
500g
Iceland
Pork Belly Slices
£5.18
£1.04 per 100g
Iceland
Chinese Pork Belly Slices
£4.89
300g
Iceland
Salt & Chilli Pork Belly Slices
£4.89
£1.63 per 100g
160g
Iceland
Sweet Chilli Chicken Breast Slices
£2.76
£1.73 per 100g
100g
Iceland
8 Slices (Approx.) Roast Pork Loin
£2.59
£2.59 per 100g
60g
Iceland
4 Slices (Approx.) Pork & Stuffing Roll
£1.15
£1.92 per 100g
60g
Iceland
4 Slices (Approx.)Pork & Egg Roll
£1.15
£1.92 per 100g
100g
Iceland
5 Slices (Approx.) Pork Lunch Tongue
£2.13
£2.13 per 100g
300g
Iceland
Luxury 6 Sweet Chilli Pork Sausages
£3.45
£1.15 per 100g
Related Products
ASDA
Spicy Salt & Chilli Pork Belly Slices
£7.67
500g
ASDA
Pork Belly Slices
£3.25
£0.65 per 100g
500g
Tesco
Pork Belly Slices
£3.39
£0.68 per 100g
Tesco
Pork Belly Slices
£6.50
400g
Morrisons
Pork Belly Slices
£4.25
£1.06 per 100g
ASHFIELDS
British Pork Belly Slices
£3.39
500g
Tesco
British Pork Belly Slices
£4.50
£0.90 per 100g
500g
Sainsbury's
British Pork Belly Slices
£4.65
£0.93 per 100g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Pork Belly Slices (Typically 0.785KG)
£5.42
400g
Morrisons
Savers British Pork Belly Slices
£2.87
£0.72 per 100g
Related Searches
Iceland