Today's Deals
Help Guides
Download App
Islands Chocolate
Mint Hot Chocolate Powder
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.95
£2.48 per 100g
VISIT
Waitrose
£5.10
£2.55 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£4.95
Highest
£21.00
£4.95
Reviews
4.2
6 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Islands Chocolate
200g
Islands Chocolate
Hot Chocolate Powder
30
£4.95
£2.48 per 100g
Islands Chocolate
Hot Chocolate Flakes
5
£12.50
150g
Islands Chocolate
Milk Hot Chocolate Flakes
3
£6.95
£4.63 per 100g
125g
Islands Chocolate
Milk Hot Chocolate Flakes
2
£6.35
£5.08 per 100g
Related Products
288g
Aero
Instant Hot Chocolate Powder Jar 288gr
26
£2.50
£0.87 per 100g
220g
Options
Instant Belgian Choc Mint Hot Chocolate Drink
11
£2.85
£1.30 per 100g
500g
Cadbury
Drinking Hot Chocolate Tub
57
£3.69
£0.74 per 100g
300g
Cadbury
Instant Hot Chocolate
74
£3.00
£1.00 per 100g
300g
Costa
Rich & Creamy Hot Chocolate
220
£3.00
£1.00 per 100g
350g
Maltesers
Malty Instant Hot Chocolate
20
£3.50
£1.00 per 100g
370g
Galaxy
Instant Hot Chocolate Drink Jar
36
£3.98
£1.08 per 100g
275g
Galaxy
Ultimate Frothy Hot Chocolate
9
£3.00
£1.09 per 100g
220g
Options
Winter Edition Instant Belgian Hot Chocolate Praline Drink
5
£2.85
£1.30 per 100g
25g
Galaxy
Instant Hot Chocolate Sachet
27
£0.40
£1.60 per 100g