Today's Deals
Help Guides
Download App
Islands Chocolate
Milk Hot Chocolate Flakes
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£6.35
£5.08 per 100g
£3.20 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£6.35
Highest
£21.00
£6.35
Sizes
125g
Cheapest
£6.35
£5.08 per 100g
150g
Best Value
£6.95
£4.63 per 100g
Reviews
2.5
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Islands Chocolate
Islands Chocolate
Hot Chocolate Flakes
5
£12.50
200g
Islands Chocolate
Hot Chocolate Powder
30
£4.95
£2.48 per 100g
200g
Islands Chocolate
Mint Hot Chocolate Powder
6
£4.95
£2.48 per 100g
Related Products
250g
Tesco Finest
Belgian 45% Milk Hot Chocolate Flakes
1
£5.75
£2.30 per 100g
Tesco Finest
Belgian 70% Dark Hot Chocolate Flakes
1
£5.75
250g
Tesco Finest
Belgian Salted Caramel & White Hot Chocolate Flakes
2
£5.75
£2.30 per 100g
Cocoa Canopy
Smooth Milk Hot Chocolate Beads
19
£4.50
Tesco Finest
Belgian 45% Black Forest Flavour Hot Chocolate Flakes
4
£5.75
11g
Cadbury
Highlights Instant Hot Chocolate Sachet
1
£0.50
£4.55 per 100g
180g
Cadbury
Highlights Chocolate Drink
2
£4.59
£2.55 per 100g
500g
Cadbury
Drinking Hot Chocolate Tub
57
£3.69
£0.74 per 100g
Tesco
Milk Hot Chocolate Bombe with Mini Marshmallows
£2.50
350g
Maltesers
Malty Instant Hot Chocolate
20
£3.50
£1.00 per 100g