Today's Deals
Help Guides
Download App
Jennifer Lopez
Enduring Glow EDP
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£28.00
£28.00 per 100ml
VISIT
Amazon
£43.90
£43.99
£43.90 per 100ml
VISIT
Superdrug
£46.00
£23.00
£46.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£14.65
Highest
£37.49
£28.00
Supermarket Alternatives
Asda
Cherry Blossom & Peony Air Freshener 250ml
£2.11
£0.84 per 100ml
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Sainsbury's
Scented Room Spray Seaside Walk
£6.00
Tesco
Spring Fresh Air Freshener Spray 300ml
£1.00
£0.33 per 100ml
Good to know
Italian Bergamot, Dewy Pear and Lychee Accord
Magnolia Petals, Pink Peony and Violet Leaf
Sheer Musk, White Amber Crystals and Sandalwood
Captures the gleam of a woman in her best light
Delicate, vibrant and spirited
see more
Reviews
4.7
35 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
One Eau de Parfum
8
£21.76
Jennifer Lopez
Still EDP
£12.99
Jennifer Lopez
Promise Eau de Parfum
18
£18.00
30ml
Jennifer Lopez
Promise Eau de Parfum
27
£17.85
£59.50 per 100ml
50ml
Jennifer Lopez
Limitless Eau De Parfum
3
£17.00
£34.00 per 100ml
Jennifer Lopez
One Eau de Parfum
6
£12.99
Jennifer Lopez
Limitless Eau De Parfum
£19.20
100ml
Jennifer Lopez
Miami Glow Sunset Eau De Toilette
£17.25
£17.25 per 100ml
Related Products
100ml
Cerruti
1881 Pour Homme Eau De Toilette Spray
97
£25.88
£25.88 per 100ml
Hugo Boss
Alive Intense EDP
196
£20.00
Christina Aguilera
Definition Eau De Parfum
1
£13.50
50ml
Burberry
Her Eau De Parfum For Women
2,706
£54.99
£109.98 per 100ml
100ml
Prada
Infusion De Figue Eau Parfum
196
£72.00
£72.00 per 100ml
100ml
Marc Jacobs
Dot Eau de Parfum
205
£27.99
£27.99 per 100ml
100ml
Marc Jacobs
Perfect Eau De Parfum
2,860
£58.95
£58.95 per 100ml
67ml
Estee Lauder
Youth Dew Eau de Parfum Spray
£19.99
£29.84 per 100ml
Dolce & Gabbana
Devotion Eau de Parfum
272
£35.50
100ml
Ariana Grande
MOD Vanilla Eau de Parfum Spray
44
£35.00
£35.00 per 100ml
Related Searches
Jennifer Lopez
Perfumes
Gift Sets
Sprays