Today's Deals
Help Guides
Download App
Jennifer Lopez
Limitless Eau De Parfum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£19.00
£38.00 per 100ml
VISIT
Amazon
£19.20
£38.40 per 100ml
VISIT
Ebay
£29.99
£59.98 per 100ml
VISIT
Boots
£38.00
£76.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Jennifer Lopez Limitless Eau De Parfum
£19.20
50ml
Cheapest
£17.00
£34.00 per 100ml
Good to know
Live your most LIMITLESS life with a new fragrance created using ingredients proven to promote self-esteem and confidence.
Is a fearless and captivating signature scent with notes of Red Apple, Jasmine, and Palo Santo.
Embrace your power, live without limits, and let the world see the unstoppable force that is you.
Spray directly on pulse points including in between elbows, behind ears, behind knees, and the lower back.
Hair is the most absorbent part of the body so a simple spritz directed above the head can go a long way.
see more
Reviews
5.0
3 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
One Eau de Parfum
6
£12.99
Jennifer Lopez
Promise Eau de Parfum
18
£18.00
30ml
Jennifer Lopez
Promise Eau de Parfum
27
£17.85
£59.50 per 100ml
Jennifer Lopez
One Eau de Parfum
8
£21.76
Jennifer Lopez
Still EDP
£12.99
Jennifer Lopez
Enduring Glow EDP
35
£28.00
100ml
Jennifer Lopez
Miami Glow Sunset Eau De Toilette
£17.25
£17.25 per 100ml
Related Products
50ml
Jean Paul Gaultier
Gaultier Divine Eau de Parfum
2,856
£66.51
£133.02 per 100ml
Salvador Dali
Dali Eau de Parfum Spray
£14.54
67ml
Estee Lauder
Youth Dew Eau de Parfum Spray
190
£22.64
£33.79 per 100ml
100ml
Dior
J'adore Eau De Parfum
259
£127.50
£127.50 per 100ml
50ml
DKNY
Golden Delicious Eau de Parfum
3
£20.25
£40.50 per 100ml
40ml
Police
To Be Woman Eau de Parfum
39
£7.97
£19.93 per 100ml
100ml
Michael Kors
Wonderlust EDP
102
£46.70
£46.70 per 100ml
75ml
Guerlain
Les Legendaires Jicky Eau De Parfum
26
£96.67
£128.89 per 100ml
100ml
Calvin Klein
Beauty EDP
£24.99
£24.99 per 100ml
30ml
Sarah Jessica Parker
Nyc Edp
£4.99
£16.63 per 100ml
Related Searches
Jennifer Lopez