Today's Deals
Help Guides
Download App
Jimmy Choo
Rose Passion Edp-S
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£33.94
£33.94 per 100ml
VISIT
Savers
£39.99
£39.99 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£1.80
Highest
£33.95
£33.94
Supermarket Alternatives
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Asda
Cherry Blossom & Peony Air Freshener 250ml
£2.11
£0.84 per 100ml
Good to know
Jimmy Choo Rose Passion is a floral ambery solar ode
Fragrance opens with coconut water and frangipani flower
Middle notes combine headiness of orchids and seductive jasmine flower
Scent becomes more intense with sandalwood and exotic vanilla
Jewelry-like bottle reflects playfulness, glamour, empowerment and seduction
Fragrance contains alcohol, parfum, water, benzyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, coumarin, linalool, limonene, benzyl alcohol, benzyl benzoate, isoeugenol, citral, yellow 5, blue 1 and ext. violet 2
see more
Reviews
4.6
196 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Jimmy Choo
40ml
Jimmy Choo
Ilicit Edp
26
£22.99
£57.48 per 100ml
100ml
Jimmy Choo
Flash EDP
86
£32.94
£32.94 per 100ml
40ml
Jimmy Choo
Fever Eau de Parfum
518
£26.99
£67.48 per 100ml
60ml
Jimmy Choo
Eau de Parfum
509
£34.48
£57.47 per 100ml
60ml
Jimmy Choo
I Want Choo Eau de Parfum
3,854
£48.25
£80.42 per 100ml
Jimmy Choo
I Want Choo Forever Eau de Parfum
3,043
£22.45
60ml
Jimmy Choo
I Want Choo Forever Eau de Parfum
3,041
£39.94
£66.57 per 100ml
40ml
Jimmy Choo
I Want Choo Eau de Parfum
3,859
£34.80
£87.00 per 100ml
40ml
Jimmy Choo
Floral EDT
88
£21.98
£54.95 per 100ml
40ml
Jimmy Choo
L'Eau EDT
£19.99
£49.98 per 100ml
Related Products
Chloe
Nomade Eau de Parfum for Her
756
£36.52
BILLIE EILISH
Eilish EDP Eau de Parfum
15
£36.40
100ml
All Saints
Ravaged Rose Eau De Parfum
£54.99
£54.99 per 100ml
Versace
Eros Flame Eau de Parfum
360
£45.99
50ml
Lancome
Tresor Eau De Parfum
736
£88.88
£177.76 per 100ml
100ml
Police
Passion Woman Edt
£12.99
£12.99 per 100ml
90ml
Hugo Boss
Boss Woman EDP
£29.89
£33.21 per 100ml
100ml
Vera Wang
Lovestruck EDP
£19.19
£19.19 per 100ml
100ml
CHANEL
GABRIELLE CHANEL Eau De Parfum Spray
£119.89
£119.89 per 100ml
100ml
Givenchy
Gentleman Eau De Parfum
22
£57.47
£57.47 per 100ml
Related Searches
Jimmy Choo
Perfumes
Sprays
Gifts
Perfume Sets