Today's Deals
Help Guides
Download App
John Frieda
Frizz Ease The Controller Extra Strength Serum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£6.66
£13.32 per 100ml
VISIT
Amazon
£6.66
£13.32 per 100ml
VISIT
Ebay
£9.54
£19.08 per 100ml
VISIT
Boots
£9.99
£19.98 per 100ml
VISIT
Superdrug
£9.99
£19.98 per 100ml
VISIT
Tesco
£10.00
£20.00 per 100ml
3 FOR 2
VISIT
Sainsbury's
£10.00
£20.00 per 100ml
VISIT
Waitrose
£10.70
£21.40 per 100ml
VISIT
see 4 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.2
1,537 reviews from 8 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From John Frieda
50ml
John Frieda
Frizz Ease The Hydro Sealer Moisture Protect Serum
98
£6.66
£13.32 per 100ml
50ml
John Frieda
Frizz Ease The Rescuer Lightweight Serum
94
£6.66
£13.32 per 100ml
100ml
John Frieda
Frizz Ease Weightless Wonder Creme
£6.66
£6.66 per 100ml
250ml
John Frieda
Frizz Ease Miraculous Recovery Deep Conditioner
166
£6.66
£2.66 per 100ml
200ml
John Frieda
Frizz Ease Dream Curls Curl Reviver Mousse
1,344
£5.99
£3.00 per 100ml
150ml
John Frieda
Frizz Ease Dream Curls Curl Defining Creme
14,566
£5.99
£3.99 per 100ml
200ml
John Frieda
Frizz Ease Miraculous Recovery Silk Drench Smoothing Water200 ml
220
£8.99
£4.50 per 100ml
150ml
John Frieda
Frizz Ease Infinite Smooth Boosting Treatment
93
£6.66
£4.44 per 100ml
250ml
John Frieda
Frizz Ease Infinite Smooth Conditioner
168
£5.33
£2.13 per 100ml
250ml
John Frieda
Frizz Ease Dream Curls Conditioner
14,606
£4.26
£1.70 per 100ml
Related Products
160ml
Aussie
Frizz Off 24H Leave-In Serum
432
£5.99
£3.74 per 100ml
75ml
Umberto Giannini
No More Frizz Curl Serum
60
£8.95
£11.93 per 100ml
50ml
TIGI
Bed Head By No Frizz Given Serum
£10.00
£20.00 per 100ml
60ml
Pantene
Grow Abundant Anti Hair Loss Treatment
248
£10.50
£17.50 per 100ml
Jerome Russell
Bstyled Hair Serum
7
£1.75
50ml
Boots
Anti Frizz Serum
19
£3.00
£6.00 per 100ml
102ml
L'Oreal
Elvive Growth Booster Serum
1,065
£8.50
£8.33 per 100ml
100ml
TIGI
Straighten Out Serum
61
£6.29
£6.29 per 100ml
50ml
FUL
Hyaluronic Acid Hair Serum Anti-Frizz Spray For Dry Curly & Damaged
17
£12.00
£24.00 per 100ml
50ml
Color Wow
Travel Size Extra Strength Dream Coat
£11.95
£23.90 per 100ml
Related Searches
John Frieda